اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

سریال Sense8 برای یک قسمت دو ساعته ی پایانی تمدید شد!

اولین قسمت از سریال Sense8 در سال ۲۰۱۵ از شبکه ی Netflix پخش شد و در آن زمان این سریال به خاطر وجود دو نفر بسیار مطرح شد:  Lilly Wachowskiو  Lana Wachowski. البته علیرغم اینکه این سریال بسیار مطرح شد و خیلی زود توانست طرفداران پر و پا قرص خود را پیدا کند، نتوانست با توجه به بودجه ی سنگینی که داشت درآمد مناسبی برای شبکه ی Netflix تامین کند و بعد از گذشت دو فصل و بعد از اعلام ناراضایتی مدیر عامل این شبکه از تعداد کم کنسلی ها، Sense8 کنسل شد. حالا روز گذشته به طور رسمی اعلام شد که قرار است برا این سریال یک قسمت ۲ ساعته ی پایانی ساخته شود.

به گزارش آریافیلم، بعد از آنکه سریال Sense8 از سوی شبکه ی Netflix کنسل شد بسیاری از طرفداران این سریال به این تصمیم اعتراض کردند و حتی کمی بعد اقدام به جمع آوری طوماری کردند تا با امضای آن از مدیران Neflix بخواهند تا سریال را دوباره برگردانند. این کار ها نتیجه ای نداد و حتی شبکه ی Netflix به طور رسمی اعلام کرد که دیگر هیچ برگشتی برای Sense8 نخواهد بود و از طرفداران این سریال عذر خواهی کرد.

اما حالا به نظر می رسد این فشار ها و طومار جمع کردن ها کار خود را انجام داده و روز گذشته صفحه ی توییتر رسمی سریال Sense8 نامه ای از Lana Wachowski را منتشر کرد که در این نامه Wachowski توصیح می دهد قرار است سریال برای یک قسمت دو ساعته و پایانی به این شبکه بازگردد.

در این سریال Lana Wachowski, Lilly Wachowski و J. Michael Straczynski سازنده ی سریال و Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae, Aml Ameen, Max Riemelt, Tina Desai, Miguel Ángel Silvestre و Jamie Clayton بازیگران آن هستند.

 

Sense8

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن