انتخاب بازیگرکامیک

سریال Hawkeye: مذاکره هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) برای حضور در نقش اصلی

تغییر و اضافه شدن بازیگر جدیدی در راه MCU ، البته دنیای تلویزیون…

به گزارش آریامووی، به نامزد اسکار هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) ، نقشی اصلی در استریمنیگ دیزنی پلاس و سریال هاکای  (Hawkeye) پیشنهاد شده است تا وی در نقش Kate Bishop شاگرد جرمی رنر  (Jeremy Renner) در سریال حضور داشته باشد. کاراکتری که در دنیای کامیک شنل Hawkeye را از Clint Barton یا همان هاکای تحویل میگبرد و جزئی از تیم انتقام جویان جوان (Young Avengers) می شود.

در سریال هاکای ، شاهد بازی جرمی رنر خواهیم بود و شاهد ارتباط Clint و Kate خواهیم بود ، با این فرض که در پایان سریال ، Kate ، هاکای جدید شود و احتمالا به دنیای سینمایی هم وارد شود.

هیلی استاینفلد سال شلوغی را دنیای استریمنیگ خواهد داشت و بزودی در سریال Dickinson ـه  Apple+ هم بازیش را خواهیم دید که که بر اساس زندگی امیلی الیزابت دیکینسون شاعر آمریکایی است و در دنیای سینما نیز Bumblebee اثر شاخص او در اسپین آفی از فرنچایز Transformers است.

سریال هاکای در تازه ترین تغییرات لیست عواملش Jonathan Igla از سریال  Mad Men را در اختیار گرفته است تا به عنوان نویسنده/تهیه کننده در سریال به فعالیت بپردازد.

از دیگر سریالهای استریمنگ دیزنی پلاس میتوان Loki با بازی Tom Hiddleston و WandaVision با بازی Elizabeth Olsen/Paul Bettany را نام برد.

هیلی استاینفلد هیلی استاینفلد هیلی استاینفلد

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن