اخبار روز سریالها

سریال Girl With The Dragon Tattoo در راه تلویزیون

سریال Girl With The Dragon Tattoo از سوی Amazon / Sony سفارش ساخت گرفته است و گفته می شود اقتباس تلویزیونی از رمان پر فروش Stieg Larsson که هم نسخه خارجی زبان و هم هالیوودی آن اکران شده است، نمی باشد و قرار است تا بر کاراکتر هکر و نقش منفی Lisbeth Salander متمرکز باشد…

به گزارش آریامووی، داستان سریال Girl With The Dragon Tattoo در دنیای امروزی می گذرد و هنوز بازیگر نقش  Lisbeth Salander نیز مشخص نشده است و نویسنده ای نیز انتخاب نشده است. Andy Harries با سریالهایی چون The Crown, Strike Back, Outlander، تهیه کننده سریال خواهد بود و هنوز زمان مشخصی نیز برای ساخت و تولید و در نهایت پخش آن مشخص نشده است.

Transparent و The Man in the High Castle از سریالهای موفق آمازون می باشند و در آینده ای نزدیک سریال پر خرج Lord of the Rings و حالا هم سریال Girl With The Dragon Tattoo نوید رقابت خوب این استریمینگ با دیگر رقبا را می دهد.

نسخه سینمایی سال ۲۰۱۱ ـه David Fincher فقط ۱۰۰ میلیون در آمریکا فروش کرد و در حالی که ۹۰ میلیون بودجه آن بود به فروش جهانی ۲۳۲ میلیونی دست پیدا کرد هم در میان منتقدین و هم تماشاچیان مورد توجه قرار گرفت و سال ۲۰۱۸ نیز دنباله/بازسازی جدید The Girl in the Spider’s Web را با بودجه ی ۴۳ میلیونی نیز تماشا کردیم و آن فیلم نیز فروش جهانی ناموفق ۳۵ میلیونی بدست آورد.

نظرذ شما چیست و آیا نسخه تلویزیونی با استقبال مواجه می شود؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن