اخبار روز سریالهامعرفی سریال

سریال جدید TNT با حضور Lily Rabe بازیگر American Horror Story

شبکه TNT، برای ساخت سریال Deadlier Than the Male ( این اسم هنوز قطعی نیست)، چراغ سبز نشون داده…

به گزارش آریافیلم ، این سریال هیجان انگیز و پیچیده و سنگین از نظر اخلاقی، راجع به آدم های آسیب دیده ست که میخوان از نو شروع کنن. Lily Rabe (بازیگر سریال American Horror Story) و Enrique Murciano (بازیگر Without A Trace) و Hamish Linklater (بازیگر Fantastic Four) و Chiara Aurelia (بازیگر سریال Pretty Little Liars) و Amy Brenneman (بازیگر The Leftovers) در این درام هنرنمایی میکنن.

Deadlier Than the Male بر روی سه شخصیت متمرکزه که هر کدوم گذشته مرموز و سخت خودشونو داشتن که شامل این افراد میشه: Emma-Rabe ، زن جوونی که یکبار به چشمای یک قاتل خطرناک نگاه کرده؛ John-Linklater ، یک متجاوز زنجیره ای سابق که به دنبال بخشش و رستگاری میگرده؛ و Mary-Brenneman ، یک مادر عزادار که دنبال دختر گمشده ش میگرده. زمانی که هر کدوم از این شخصیت ها به نقطه بحرانی میرسن، حقیقت درباره گذشته و انگیزه های اونا تاریک تر میشه و مرزهای میان شکارچی و قربانی دیگه واضح نیست.

Sarah Aubrey، مسئول اجرایی و برنامه ریزی TNT میگه:

Deadlier Than the Male ، جام مقدسی از شخصیت های زن پیچیده با یک داستان هیجان انگیز و چندلایه بوده که تماشاگران رو هیجانزده و شوکه میکنه. Harriet Warner، Bruna Papandrea، Houda Benyamina، Lily Rabe و Amy Brenneman واقعا یک تیم رویایی هستن که خلاقیت و استعداد خارق العاده خودشونو به این سریال مرموز آوردن.”

Bruna Papandrea اضافه میکنه که:

من نمیتونم از این بیشتر برای این سریال از Made Up Stories هیجانزده باشم که هم در جلوی دوربین و هم در پشت آن، زنان خارق العاده ای حضور دارن، Harriet Warner یک استعداد فوق العاده ست. Houda Benyamina یک نیروی فیلمسازیه که باید به حساب بیاد و شناخته شه و تا همین الان هم، همکاری با این تیم فوق العاده و بازیگران عالی در شبکه TNT، یک تجربه بسیار عالی بوده.”

تهیه کنندگان سریال عبارتند از: Bruna Papandrea (تهیه کننده Big Little Lies)؛ Harriet Warner (تهیه کننده Call the Midwife و Mistresses) که فیلمنامه رو هم نوشته و در نهایت Casey Haver از کمپانی Made Up Stories. Houda Benyamina (کارگردان Divines) هم نویسندگی فیلمنامه رو به عهده داره و تولید Deadlier Than the Male  این تابستان و در New Orleans آغاز میشه…

Hamish Linklater attends the The Public Theater’s annual gala at The Delacorte Theater on Monday, June 23, 2014 in New York. (Photo by Donald Traill/Invision/AP)

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن