اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریالاسپین آف

سریال ۲۴: Legacy از سوی FOX کنسل شد

یکی از سریال های پرطرفدار تاریخ تلویزیون سریال ۲۴  محصول شبکه ی FOX بود. این شبکه امسال با ساخت یک اسپین آف از همین سریال با نام ۲۴: Legacy سعی داشت بتواند تماشاگران و طرفداران خود را پای تلویزیون بکشاند که البته این موضوع موفقیت آمیز نبود. حالا بعد از مدتی سردرگمی به نظر می رسد که مسئولان شبکه ی FOX تصمیم خود را گرفته اند و به این ترتیب ۲۴: Legacy کنسل خواهد شد.

به گزارش آریافیلم، شبکه ی FOX امسال سعی داشت با عرضه ی سریال ۲۴: Legacy به نوعی موفقیت بزرگ خود را در سریال ۲۴ تکرار کند که البته نتوانست. سریال ۲۴: Legacy که از ۵ فوریه امسال آغاز به پخش کرد در ۱۲ قسمت پخش شد و بعد از مدتی که منتظر شنیدن تکلیف این سریال برای ادامه بودیم امروز اخباری منتشر شد که مسئولان FOX می خواهند ۲۴: Legacy را کنسل کنند و در عوض سریالی جدید برای به نوعی بازسازی سریال اصلی ۲۴ بسازند.

از نکات منفی که سریال ۲۴: Legacy داشت و نتوانست به محبوبیت پیش بینی شده برسد بازیگر نقش اول این سریال Corey Hawkins بود که به عقیده ی خیلی ها فرد مناسبی برای نقش خود نبود. در کنار او اما Carlos Bernard بازیگر نقش Tony Almeida از سریال قبلی حضور داشت.

مسئولان شبکه FOX تصمیم دارند با استفاده از Howard Gordon و Brian Grazer سازندگان سریال اصلی ۲۴ سریالی جدید و در جهت بازسازی سریالی اصلی بسازند و در حال حاضر در حال مذاکره برای داستان آن هستند.

جزییات بیشتر در این زمینه هنوز منتشر نشده و باید منتظر اخبار بیشتر باشیم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن