اخبار روز سریالها

سریال هری پاتر ساخته می شود، ولی آیا رقیب ارباب حلقه ها و ویچر می شود؟

ساخت یک سریال تلویزیونی بر مبنای «هری پاتر» در مراحل اولیه است.گرچه هنوز اعلام نشده اما ورایتی می‌گوید دریافته است که صحبت‌هایی برای تبدیل شدن داستان «هری پاتر» به یک سریال تلویزیونی برای HBO MAX در حال پیشرفت است.

به گزارش آریامووی به نقل از مهر، گرچه هنوز فردی برای ساخت این سریال انتخاب نشده اما گفته شده با چندین نفر صحبت شده تا این سریال نوشته شود. هنوز روشن نیست تمرکز این سریال قرار است بر چه موضوعی باشد و یا چه خط زمانی از آن مورد نظر است.

برادران وارنر و اچ‌بی‌او مکس نیز در بیانیه‌ای که برای ورایتی ارسال کردند، گفتند کار ساخت سریالی برمبنای «هری پاتر» در دستور کار این استودیو یا سرویس آنلاین آن قرار ندارد، ‌اما چندین منبع داخلی خلاف این را گفته‌اند و تایید کرده‌اند این پروژه در مراحل اولیه است.

مجموعه کتاب‌های «هری پاتر» یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های همه تاریخ است و از هفت کتاب این مجموعه بیش از ۵۰۰ میلیون نسخه فروخته شده است. از آنها هشت فیلم هم ساخته شده که بیش از ۸ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته است. ۲ فیلم مرتبط نیز در قالب فیلم‌های «جانوران شگفت‌انگیز» به عنوان پیش‌درآمد «هری پاتر» ساخته شده و فیلم سوم آن هم احتمالا ۲۰۲۲ اکران می‌شود.

گفته می شود برادران وارنر ساخت این سریال را تکذیب کرده است و وبسایت معتبر TheWrap در گزارشی اعلام کرد که با مسئولان HBO Max و وارنر تماس داشته و آنها ساخت سریال هری پاتر را تکذیب کرده اند و در اطلاعیه‌ای اعلام کرده اند که :هیچ سریالی از دنیای هری پاتری در حال توسعه نمیباشد نه برای استودیو ؛نه برای HBO Max . با این حال این خبر توسط منابع معتبر هالیوود ریپورتر، ددلاین و ورایتی منتشر شده و احتمالا دلیل تکذیب وارنر برای این است که این سریال در مراحل ابتدایی است و حتی نویسنده یا بازیگر مشخص ندارد. حال باید دید HBO Max میتواند با این سریال به جنگ ارباب حلقه ها و ویچر برود؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن