انتخاب سردبیرتمدید و کنسلی

سریال دردویل (Daredevil) کنسل شد، پایان کار تمام سریالهای مارولی نتفلیکس؟

باز هم در حرکت شوکه کننده دیگری از نتفلیکس (Netflix)، سریال هیت و محبوب دردویل (Daredevil) بعد از ۳ فصل کنسل شد…

به گزارش آریافیلم، خبر کنسلی دردویل در ادامه خبر کنسلی قابل پیش بینی Iron Fist که تقریبا ناموفق ترین سریال مارولی نتفلیکس میباشد و در ادامه ی آن خبر کنسلی سریال Luke Cage منتشر شد و با این شرایط و خبر کنسلی دور از انتظار دردویل بنظر می آید که داستانهای پشت ماجرا فراتر از این حرفاست. سریالی که از سال ۲۰۱۵ پخش آن آغاز شده است و به تازگی فصل سوم آن منتشر شده است حتی همین اواخر Erik Oleson شورانر سریال از فصل چهارم آن خبر داده بود.

در بیانیه نتفلیکس و درست مانند دو سریال دیگر به وضوح ذکر شده است که این سریال در نتفلیکس کنسل شده است و همچنان اولین مقصد قابل پیش بینی این سریالها استریمینگ Disney+ است که به تازگی خبر ساخت سریال Loki با بازگشت Tom Hiddleston رو نیز در سایت منتشر کردیم. اما سرنوشت دو سریال دیگر  Jessica Jones و The Punisher چه می شود؟ میدانیم که فیلمبرداری فصل سوم Jessica Jones تابستان آغاز شده و فصل دوم The Punisher نیز آگوست به پایان رسیده ، پس فعلا خبری از کنسلی این دو سریال نیست و احتمالا با پایان این دو فصل نیز باید منتظر خبر کنسلی آنها باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا برای همیشه باید با این سریالها خداحافظی کرد؟ یا Disney+ خانه دوم آنها خواهد بود؟!

Daredevil Daredevil

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. واقعا وقتی بی برنامه و آینده نگری و فقط بخاطره رقابت با بقیه دست به سریال درست کردن میکنند آخرش میشود همین از سریال مارکوپولو که امتیازش رو از شبکه starz خرید و بلایی سرش آورد و این هم از Daredevil که سریال جالبی بود نسبت به بقیهُ شخصیتهای مارول که کنسل شدن ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن