اخبار روز سریالهااخبار سریالمینی سریال

سریال جدید Dracula از سازندگان Sherlock در راه است

سورپرایز و شاید نا امیدی برای طرفداران سریال Sherlock. به نظر می‏‌رسد، سازندگان Sherlock یعنی Mark Gatiss و Steven Moffat سریال را ترک می‌کنند. این دو نویسنده به همراه استودیوی خانم Sue Vertue یعنی Hartswood Films توجه‌شان را به سریال الهام گرفته از دراکولا مایل می‌کنند. در حالی که جزئیات اندکی در دسترس است، Variety خبر از این می‌دهد که سریال در قالب Sherlock خواهد بود برای مثال یک مینی سریال با چند فصل (اگر قرداد تولید انجام گیرد) خواهد بود.

به گزارش آریافیلم، از آنجایی که روزهای ابتدایی سریال است، خبری از انتخاب بازیگر نیست. ولی با وجود سریال جدید این سوال بوجود می‌آید که از Sherlock بیشتر خواهیم دید یا نه. با اینکه برنامه‌ای برای فصل دیگری وجود ندارد، وجودش نیز تکذیب نشده است. با اینحال شلوغ بودن برنامه زمانی Benedict Cumberbatch و Martin Freeman پیدا کردن زمان فیلم برداری سخت است، علاوه بر این، بیایید واقع‌گرا باشیم  یکی دو فصل پایانی Sherlock زیاد ضعیف بود و قسمت آخر نیز اساسا یک شکنجه‌ی بلندمدت SAW مانند بود که به منبع اصلی و خود سریال پایبند نبود و به پایان رساندن سریال به این صورت، مایه تأسف خواهد بود.

سوالی که از سریال Dracula داریم این است که آیا مانند Sherlock نسخه‌ی مدرن شده‌ خواهد بود؟ Dracula ـی Bram Storker چنان مورد اقتباس قرار گرفته است که سریال جدید باید خود را به گونه‌ای متمایز کند (NBC چند سال قبل سعی کرد تا اینکار را با سریال با بازی  Johnny Rhys Meyers در نقش اصلی که بعد از یک فصل کنسل شد انجام دهد).  Gatiss – که در نقش Mycroft برادر Sherlock را در سریال بازی می‌کند – از به فیلم های ترسناک کلاسیک سخن گفته است، خصوصا نسخه ۱۹۵۸ فیلم Dracula. و البته Sherlock معمولا ترس را در داستان‌هایش دخیل می‌کرد.

خیلی بعید به نظر می‌رسد که Cumberbatch و Freeman در سریال جدید نقشی داشته باشند، با اینحال اگر باشند خوشحال کننده است. از آنجایی که Sherlock به شروع حرفه‌ی Cumberbatch کمک کرد، Moffat و Gatiss ممکن است دنبال فردی نسبتا ناشناس برای کار جدید باشند، البته در حال حاظر همه‌ی اینها گمانه زنی می‌باشند و در صورت انتشار اخبار جدید شما را در جریان خواهیم گذاشت!

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن