اخبار حاشیه ای

سرویس استریمینگ موبایلی Quibi از امروز آغاز به کار کرد!

بالاخره روز موعود فرا رسید و سرانجام سرویس استریمینگ موبایلی Quibi از امروز شروع به کار کرد و وارد دنیای عظیم استریمینگ ها شد. شاید در نگاه اول این استریمینگ چیزی شبیه به نتفلیکس، دیزنی پلاس و هولو باشد اما با این تفاوت که این سرویس سریال هایی با مدت زمان کم می سازد.

سرویس موبایلی Quibi بهترین زمان ممکن را برای آغاز به کار خود انتخاب کرده است. بیشتر مردم در اکثر نقاط جهان به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا قرنطینه و خانه نشین شده اند و خود را با هر چیزی از جمله فیلم و سریال های مختلف سرگرم می کنند. به نظر می رسد که در این اوضاع سرویس موبایلی Quibi به خوبی می تواند با سریال هایش مردم را سرگرم کند.

این سرویس موبایلی در حال حاضر بیش از ۵۰ سریال با اپیزود های ۱۵ دقیقه ای و کمتر را آماده کرده است تا در اختیار کاربران خود قرار دهد. از سریال هایی که همزمان با آغاز به کار این سرویس پخش خواهند شد، می توان به سریال های سریال Survive «بقا» با هنرنمایی سوفی ترنر (Sophie Turner) و کوری هاکینز (Corey Hawkins) و سریال Most Dangerous Game «خطرناک‌ترین بازی» با بازی لیام همسورث (Liam Hemsworth) و کریستوف والتز (Christoph Waltz) اشاره کرد.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن