اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

سریال Star Trek: Picard پیش از پخش فصل اول برای فصل دوم تمدید شد!

با میلیون‌ها استقبالی که ماه گذشته در ایالت کالیفرنیا از ساخت فصل دوم Star Trek: Picard (پیشتازان فضا: پیکارد) شد، کاملا مشخص بود که شخصیت برجسته سر پاتریک استوارت (Patrick Stewart) را بیشتر خواهیم دید و حالا CBS رسما خبر تمدید سریال را در TCA (جشن منتقدین) اعلام کرده است. به گزارش آریامووی به نقل از سینما فارس، جولی مک‌نامارا (Julie McNamara) در بیانیه‌ای امروز عصر اعلام کرد:

انرژی و هیجان پخش Star Trek: Picard به بالاترین میزان خود رسیده و فراتر از انتظار ماست. مفتخریم که اعلام کنیم برنامه‌هایی برای فصل دوم سریال داریم و مطمئنیم طرفداران سریال و بینندگان جدید آن تحت تاثیر داستان و بازی ستارگان آن در ۲۳ ژانویه قرار خواهند گرفت.

حالا که تمدید سریال رسما اعلام شده، از تاریخ پخش آن خبری نیست و معلوم نیست چند قسمتی است. گرچه گویا الکس کورتزمن (Alex Kurtzman) اواخر ۲۰۲۰ یا اوایل ۲۰۲۱ را با ۱۰ قسمت در نظر دارد. پیش‌بینی شده استوارت نقش خود را مجددا ایفا کند. استوارت، کرتزمن، مایکل چابون، آکیوا گلدزمن، تری ماتالاس، هیتر کادین، راد رادنبری، و تروور راث، جاناتان فریکس، و برنت اسپاینر، جری رایان و جاناتان دل ارک این سریال را تهیه کردند. سنتیگو کابررا، میشل هرد، ایزا بریونز، الیسون پیل، هری تردوی و ایوان اواگورا نیز در این پروژه حضور دارند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن