اخبار فیلم

ستاره ی سریال Girls در دو فیلم the Fantastic Four و Romeo & Juliet

بنظر می رسد ستاره ی سریال Girls بنام Allison Williams مورد توجه کمپانی Fox و کارگردان فیلم Chronicle بنام Josh Trank قرار گرفته است و از این بازیگر دعوت شده است تا در بازسازی فیلم The Fantastic Four حضور داشته باشد . هنوز بازیگران دیگری به این پروژه اضافه نشده اند و تنها نام Allison Williams در خبرها منتشر شده است که بنظر می رسد می توانیم وی را در نقش Susan Storm و یا Invisible Woman در این فیلم مشاهده کنیم .

در گذشته برایتان منتشر کردیم که در ماه فبریه ، نویسنده ی فیلم Abraham Lincoln: Vampire Slayer بنام Grahame-Smith بازنویسی این فیلمنامه را که در ابتدا توسط Jeremy Slater نوشته شوده بود را به اتمام رسانده است . همچنین کارگردان فیلم X-Men: First Class بنام Matthew Vaughn به عنوان تهیه کننده به پروژه اضافه شد ، و در اخر کمپانی Fox بهار سال ۲۰۱۵ را برای اکران این فیلم مشخص کرد . بنابراین بزودی زود اخبار مهمتری از این پروژه خواهیم شنید .

فیلم The Fantastic Four در تاریخ ۶ مارچ ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .

همچنین این بازیگر سریال Girls که نقش Marnie را بازی می کند در پروژه ای دیگر هم حضور دارد که نام ان Romeo & Juliet می باشد که به نام Rosaline نیز معروف می باشد . همانطور که از اسم این فیلم مشخص است ، برگرفته از یکی از داستان های کلاسیک شکسپیر می باشد و Rosaline یکی از معشوقه های سابق Romeo است . کارگردانی این فیلم برعهده ی Michael Sucsy می باشد که در گذشته Grey Gardens را از او دیده ایم و فیلمنامه ی این فیلم هم توسط Scott Neustader و Michael H. Weber نوشته شده است که این دو فیلمنامه ی (۵۰۰) Days of Summer را هم در گذشته در دست داشته اند .

در سال گذشته Shawn Levy به عنوان تهیه کننده ی این پروژه نام برده شد و پس از ان هم ستاره ی سریال True Blood بنام Deborah Ann Woll انتخاب شد تا با نقش Rosaline را در کنار Dave Franco برای نقش Romeo و Lily Collins برای نقش Juliet حضور داشته باشد ، اما ان پروژه دیگر جلو نرفت و هنوز کاملا تایید نشده است که ایا Dave Franco  و Lily Collins هم خارج شده اند یا خیر اما اینبار کمپانی ۲۰th Century Fox باید در مورد این موضوع تصمیم بگیرد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن