متفرقه

سازنده Queen’s Gambit سریال علمی تخیلی The Sparrow را برای FX می‌سازد

سازنده سریال محبوب Queen’s Gambit محصول نتفلیکس یعنی اسکات فرانک (Scott Frank) پروژه بعدی خودش را انتخاب کرده است. فرانک قصد دارد رمان The Sparrow نوشته مری دوریا راسل را در یک مینی سریال برای شبکه FX مورد اقتباس قرار دهد. یوهان رنک (Johan Renck) که برای سریال Chernobyl برنده امی شده، کارگردانی این مینی سریال را بر عهده خواهد داشت.

The Sparrow داستان گروهی از کشیش‌‌ها و دانشمندان یسوعی (فرقه‌ای مذهبی وابسته به کلیسای کاتولیک) به رهبری پدر امیلیو ساندوز را دنبال می‌کند، که با موجودات بیگانه ارتباط برقرار می‌کنند. واتیکان که این را یک نشانه می‌داند، ماموریت محرمانه‌ای به راه می‌اندازد تا وجود خدا را از طریق کاوش در عالم هستی به اثبات برساند. متاسفانه این ماموریت منجر به فاجعه می‌شود و تنها بازمانده پدر ساندوز است، که به زمین برمی‌گردد و مورد بازخواست واتیکان قرار می‌گیرد.

فرانک به لطف فیلم‌های Logan «لوگان» و Out of Sight «خارج از دید» دوبار نامزد اسکار شده، که هردو نامزد بهترین فیلمنامه اقتباسی شده بودند. او همچنین برای مینی سریال Godless محصول نتفلیکس نامزد سه جایزه امی شده است. جدیدترین سریال او یعنی The Queen’s Gambit ده‌ها میلیون مخاطب داشت و به پربیننده‌ترین مینی سریال نتفلیکس تبدیل شد.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن