اخبار روز سریالها

سازنده Hannibal امیدوار است نتفلیکس فصل چهارم سریال را بسازد

تعداد کم مخاطبان باعث شد سریال Hannibal «هانیبال» نسبت به چیزی که سازنده‌اش برایان فولر (Bryan Fuller) درنظر داشت کمتر دوام بیاورد، اما همین سه فصل هم مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. از زمان کنسل شدن این سریال محبوب، گمانه‌زنی درباره احتمال ساخت فصل‌های بعدی آن متوقف نشده است. فولر از ایده ساخت اپیزودهای جدید و یا احیای سریال به صورت یک فیلم استقبال کرده است، و در یک مصاحبه جدید تایید کرده که با افراد و شبکه‌های زیادی درباره احیای این سریال گفتگو کرده است. خبر بد اینکه فعلا Hannibal خانه جدیدی برای خودش پیدا نکرده است.

فولر در این باره گفته است:

ای کاش همه‌چیز قطعی شده بود. من با هیو و مدس و بازیگران درباره اینکه اگه دوباره به این پروژه برگردیم قراره چکار کنیم صحبت کردم. ایده‌های خیلی جذابی برای ادامه نقطه پایانی فصل سوم وجود داره. اما هنوز کسی سراغ من نیومده. من سراغ هر فرد یا شبکه‌ای رفتم، اما مشکل اینجاست که سریال فقط به من تعلق نداره.

وی افزود:

چیزی که در مورد نتفلیکس دوست دارم اینه که شاید حالا این سریال به عنوان یک سریال نتفلیکسی دیده بشه و فرصتی پیش بیاد تا اون رو ادامه بدیم. اما هنوز کسی با من صحبت نکرده، در حالی که من کاملا برای برگشت به دنیای هانیبال آماده‌ام.

خبر خوب برای فولر این است که Hannibal از زمانی که در اوایل سال جاری در پلتفرم نتفلیکس پخش شده، به موفقیت بزرگی برای این استریمر تبدیل شده است. این سریال به سرعت وارد فهرست ۱۰ سریال پرمخاطب نتفلیکس شد و طرفداران هانیبال به دلیل تغییراتی که در نحوه ارائه سریال صورت گرفته از تماشای مجدد آن راضی بودند. فولر در ادامه گفته است:

نکته مهم اینجاست که اگه قرار باشه دوباره هانیبال و ویل رو ملاقات کنیم، و این فرآیند ۵ یا ۶ یا ۷ سال طول بکشه، این همون مدتیه که سریال کنسل شده بود. بعدش می‌تونیم داستان رو از اون زمان ادامه بدیم و با شرایط جدید تطبیق پیدا کنیم.

هر سه فصل Hannibal در حال پخش از نتفلیکس و آمازون هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن