اخبار حاشیه ایمصاحبه

سازنده سریال سوپرنچرال (Supernatural): نوشتن داستان بدون Dean سخت است

پس از گذشت سیزده سال از پخش سریال سوپرنچرال (Supernatural)، این سریال کاری را انجام می دهد که تاکنون انجام نداده است. سوپرنچرال پاییز امسال از شبکه CW پخش خواهد شد، اما در بعضی از قسمت‌ها Dean Winchester حضور ندارد. این درحالی است که جنسن اکلس (Jensen Ackles) بازیگر این نقش، شخصیت فرشته الهی Michael را بازی خواهد کرد.

Andrew Dabb یکی از مدیران اجرایی سریال در برنامه پرسش و پاسخ درباره فصل جدید این سریال گفت:

سوپرنچرال برپایه دو ستون بنا شده، Sam و Dean. ما شخصیت Sam رو برای مدت کوتاهی حذف کردیم اما از تغییر بزرگ خبری نبود. او بدون روح در سریال حضور داشت اما وجودش احساس میشد. Dean شیطانی به نوعی شخصیتی برای یک قسمته و اتفاق واقعی جای دیگری رخ میده.

زمانی که پیوند با دنیای آخرالزمانی، کنترل جسم Dean را دراختیار می‌گیرد، این مسیر تا فصل ۱۴ ادامه می‌یابد. Dabb در ادامه می گوید:

یکی از این ستون‌ها از داستان خارج میشه، همین امر ماجرا رو پیچیده‌تر می‌کنه، به این دلیل که این برنامه شامل Sam و Dean میشه و تعامل این دو شخصیت.

بنابراین تعجب نمی‌کنیم زمانی که Dabb می‌گوید:

نوشتن داستان بدون Dean Winchester چالش برانگیزه چرا که او یکی از بخش‌های اساسی داستانه، این برای ما و جنسن به این دلیل هیجان انگیزه که به ما اجازه میده روی شخصیت های دیگه کار کنیم.

تعلیق‌ داستان اما باعث پیشبرد همزمان سریال و محبوبیت بیشتر آن شد، باعث شد شخصیت‌های دیگر مانند Castiel و Jack و حتی Mary و Bobby فرصتی برای خودنمایی داشته باشند. به گفته Dabb لحظه‌های ترسناک سریال هم اکنون با بازی یکی از شخصیت‌های اصلی‌اش پیش می‌رود.

Dabb اضافه کرد:

سخت‌ترین کار پروژه‌هایی مانند این سریال اینه که هر سال یک شخصیت منفی به داستان اضافه میشه. باید این شخصیت رو خلق کنی و بازیگر رو طوری تعلیم بدی تا به سطح شخصیت خلق شده برسه. زمانی که ‌جنسن نقش Michael رو بازی می‌کنه هیچ یک از این مشکلات رو نداریم، او بازیگر مورد علاقه همه است. کی می‌دونه این برنامه دقیقا چیه، چه کسی می‌دونه او واقعا کیه و واقعا چه کسی می‌دونه که چطور می‌شه به این شخصیت نزدیک شد؟ اما این همون چیزیه که شما رو خوشحال می‌کنه، اون واقعا خیلی خیلی خوبه.

Dabb همچنین گفت:

جنسن کار فوق‌العاده‌ای انجام میده و موارد زیادی به شخصیتش اضافه می‌کنه.

اولین قسمت فصل ۱۴ سریال  سوپرنچرال سه‌شنبه ۱۱ اکتبر از شبکه CW پخش می شود.

 

  

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن