بازسازی هامعرفی فیلم

ساخت Stoned Alone نسخه بزرگسال Home Alone توسط Ryan Reynolds

۲۰th Century Fox نسخه جدیدی از کمدی خاطره انگیزش را دوباره خواهد ساخت، اما نه به آن شکلی که انتظار دارید. این استودیو یک کمدی جدید با الهام از Home Alone می سازد، اما این فیلم یک نسخه با ریت R خواهد بود. این فیلم که Ryan Reynolds قرار است آن را تهیه کرده و احتمالا در آن نقشی هم بازی کند، Stoned Alone نام داشته و توسط Augustine Frizzell کارگردانی خواهد شد.

نویسندگی فیلمنامه برعهده Kevin Burrows و Matt Mider، گروه دونفره ی نویسنده ی کمدی The Package براساس ایده ای از یکی از مدیران Fox یعنی Matt Reilly است. Reynolds از طریق شرکت Maxiumum Effort خودش این فیلم را تهیه کرده و George Dewey از همین شرکت تهیه کننده اجرایی فیلم خواهد بود.

Stoned Alone یادبودی از کمدی خانوادگی پرطرفدار Home Alone است و داستان یک جوان ۲۰ و چند ساله بدبخت را روایت می کند که در کار کشت ماریجوانا است و پروازش به تعطیلات را از دست می دهد. او سپس مشغول استعمال ماریجوانا می شود، دچار توهم شده و فکر می کند کسی در حال ورود غیرقانونی به خانه اش است. سپس معلوم می شود دزدها وارد خانه شده اند. او که حالا به دلیل استفاده از ماریجوانا دچار توهم شده، تلاش می کند دزدها را شکست داده و از قلعه اش محافظت کند. این خلاصه داستان خیلی جالب به نظر می آید، احمقانه است اما بامزه، و یک تغییر اساسی در نحوه بازسازی فیلم های قدیمی به صورتی است که تاکنون بسیار دیده ایم.

Frizzell اولین فیلم بلندش را امسال با کمدی Never Going’ Back با ریت R در جشنواره Sundance به نمایش گذاشت و جایزه ای نیز برای آن فیلم دریافت کرد. او همچنین قسمت اول سریال Euphoria شبکه HBO با بازی Zendaya را نیز کارگردانی خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن