اسپین آفمینی سریال

ساخت Angel of Darkness دنباله‌ سریال The Alienist با حضور بازیگران اصلی

اگرچه The Alienist یک مینی سریال (سریال محدود) بود، اما این روزها فقط سریالی محدود است که پرطرفدار نباشد. اما The Alienist برای شبکه TNT بینندگان زیادی جذب کرد، و طرفداران این سریال خواهان بازگشت آن بودند. حالا با سفارش ساخت یک دنباله برای این سریال به نام The Angel of Darkness، آن ها به آرزوی خود رسیده اند. در این سریال جدید براساس دنباله رمانی نوشته Caleb Carr که رمان The Alienist را نیز نوشته بود، بازیگران اصلی سریال The Alienist یعنی Daniel Bruhl, Luke Evans, Dakota Fanning نیز بازخواهند گشت.

خلاصه داستان رمان نوشته‌ی Carr که داستان سریال The Alienist را لو می دهد.

ماه ژوئن ۱۹۸۷، یک سال از زمانی که Dr. Laszlo Kreizler پیشگام علم روانپزشکی قانونی، یک قاتل سریالی بی رحم به نام John Beecham را با کمک تیمی از همکاران قابل اعتمادش شناسایی کرد می گذرد. Kreizler و دوستانش – یک خبرنگار اخبار جنایی به نام John Schuyler Moore به همراه Sara Howard شجاع و سرکش؛ برادران کارآگاه Marcus و Lucius Isaacson به همراه Cyrus Montrose قوی و دلسوز و Stevie Taggert پسری که Kreizler او را از زندگی خلافکاری خیابانی نجات داد- به زندگی قبلی خود برگشته و سعی می کنند وحشت حاکم بر پرونده Beecham را فراموش کنند.

اما وقتی همسر آشفته‌ی یکی از دیپلمات های اسپانیایی از Sara طلب کمک می کند، این تیم دوباره برای پیدا کردن نوزاد ربوده شده‌ی او متحد می شوند. این یک پرونده مملو از خطرات مختلف است، چون اسپانیا و آمریکا ممکن است به زودی با یکدیگر وارد جنگ شوند. تحقیقات تیم به یک مظنون عجیب منتهی می شود: زنی که همگان او را به عنوان یک پرستار قهرمان و مادر مهربان می شناسند، اما شاید در حقیقت قاتل بی رحم بچه ها باشد.

یک بار دیگر، Caleb Carr هنرش را در بازسازی گذشته نشان می دهد. رمان قوی The Angel of Darkness با ریتمی سریع و جذاب، داستانی درباره شرارت مدرن در نیویورک است.

این سریال به نظر داستان پیچیده دیگری به طرفداران The Alienist ارائه خواهد داد که از آن خشنود خواهند شد، و TNT هم به شدت از ادامه این سریال موفق خوشحال است، همان طور که Sarah Aubrey نایب رییس برنامه های اریجینال شبکه TNT گفته:

ما به شدت از عملکرد فوق العاده و مستحق جایزه‌ی The Alienist و زحمات همه اعضای گروه برای ساختن چنین داستان فوق العاده ای سپاسگزاریم. بینندگان ما عاشق این دنیای چندبعدی با شخصیت های عالی و ماجرای مشکلات آن ها در زندگی شده اند. حالا با ساخت دنباله این سریال در مجموعه TNT، ما بینندگان را در همان دنیا اما با یک دشمن جدید غوطه ور خواهیم کرد.

هنوز تاریخ پخش The Angel of Darkness مشخص نیست، اما به احتمال زیاد می توانیم سال آینده منتظر این سریال جنایی معمایی باشیم. یا شاید هم به دلیل موفقیت The Alienist در نیمه اول سال ۲۰۱۸، آن ها پخش The Angel of Darkness را تا اوایل سال ۲۰۲۰ به تعویق بیاندازند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن