اخبار روز سریالهااسپین آف

ساخت پیش درآمدی برای سریال ۲۴ با محوریت Jack Bauer

آیا آماده اید دوباره Jack Bauer را ببینید… بدون Kiefer Sutherland؟ معلومه که نه. شبکه Fox قصد ساخت سریال پیش درآمدی بر ۲۴ دارد که داستان سرگذشت مامور ضدتروریستی Jack Bauer را قبل از وقایع سریال اصلی روایت می کند. خبر خوب این است که ایده ساخت سریال از سازندگان سریال ۲۴ یعنی Joel Surnow و Bob Cochran نشات گرفته،‌ که قرار است دوباره با Howard Gordon به عنوان تهیه کننده/ شورانر همکاری کنند. نویسندگی این سریال برعهده ی Surnow و Cochran است.

ماه می، Dana Walden رییس شبکه Fox اعلام کرد ایده هایی برای ساخت چنین سریالی وجود دارد، اما او در آن زمان آن ها را فاش نکرد و فقط گفته بود:

ما از اینکه این سریال قراره به کجا برسه خیلی هیجان زده ایم.

هنوز مشخص نیست چه زمانی این سریال پخش خواهد شد، اما شایعه شده که قرار است از اواسط یکی از فصل های آینده شروع به پخش کند.

24

سریال اصلی ۲۴ هشت فصل پخش شد و بعد از آن سریال محدود ۲۴Live Another Day پخش شد که برای ۱۲ قسمت دوباره Sutherland را به سریال برگرداند. سپس Fox تلاش کرد با ۲۴Legacy دوباره جان تازه ای به این فرنچایز ببخشد که موفق نبود. در آن سریال Corey Hawkins نقش Eric Carter یک ارتشی سابق را بازی می کرد که مجبور می شود در زمان کوتاهی از یک حمله تروریستی به خاک آمریکا جلوگیری کند. این سریال به سریال اصلی ۲۴ ارتباط هایی داشت، و برخی از چهره های آشنای سریال قبلی در آن حضور داشتند، اما نتوانست بینندگان را راضی نگه دارد. Legacy آغاز باشکوهی داشت و بعد از super bowl پخش شد، اما به مرور زمان تعداد بینندگانش کمتر شد و در آخر این سریال ۱۲ قسمتی درکل ۶.۳ میلیون ببینده جذب کرد و توسط شبکه Fox کنسل شد.

Legacy سریال اکشن خوبی بود و اگر نام ۲۴ روی آن نبود شاید هم موفق می شد،‌ اما واقعا چیزی که این سری را موفق می کرد Jack Bauer بود. مخصوصا بازی Sutherland در نقش Jack Bauer. البته نه آن ساختار زمانی خاص ۲۴ ساعته که در ابتدای سریال خیلی برای بیننده تازگی داشت، چیزی که در این پیش درآمد هم قرار است ادامه پیدا کند. حالا باید دید آیا بازیگر این نقش آنقدر خوب هست که بینندگان را دوباره و بدون حضور Sutherland به این سریال جذب کند یا خیر. قطعا کسی که قرار باشد این نقش را بازی کند.

24

24

24

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن