اخبار روز سریالها

ساخت سریالی جدید بر اساس فیلم علمی تخیلی Snowpiercer

خبری خوب برای طرفداران سریال های علمی تخیلی،شبکه TNTتصمیم بر ساخت سریالی به نام Snowpiercer براساس فیلمی با همین عنوان که در سال ۲۰۱۳ ساخته شد،دارد.

به گزارش آریا فیلم شبکه TNT بعد از جابجایی زیادی که بین بازیگران و تهیه کنندگی این پروژه وجود داشت،بالاخره تصمیم بر معرفی این سریال گرفت. این سریال به کارگردانی Scott Derrickson  ساخته می شود. داستان این فیلم برگرفته از رمانی گرافیکی به نام  Le Transperceneige نوشته شده توسط Jacques Lob, Jean-Marc Rochette,Benjamin Legrand می باشد. داستان تحسین بر انگیز این رمان تا حد زیادی باعت موفقیت این فیلم در سال ۲۰۱۳ شد.

این سریال که با موضوع آخرالزمان ساخته خواهد شد،بازیگران و مدیرانی با استعدادی را به خود جذب کرده. از این جمله می توان به کارگردان فیلم Doctor Strange یعنی Scott Derrickson  که سال قبل با باز کردن دنیایی از عجایب به روی کپمپانی Universal موفقیتی بی نظیر داشت،اشاره کرد که برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده. حال همه منتظر اعلام یک تاریخ پخش برای این سریال از سوی Scott Derrickson هستند.

از این فیلم می توان به عنوان جشنواره ای از ستاره های سینمایی هالیوود نیز نام برد. در ادامه به معرفی برخی از این شخصیت ها می پردازیم.
Josh Friedman در فیلم Terminator
Marty Adelstein در سریال Prison Break
Becky Clements در فیلم Last Man Standing
Chris Evans, Tilda Swinton, John Hurt

و همچنین
Park Chan-wook, Lee Tae-hun, Dooho Choi به عنوان مدیران اجرایی این پروژه معرفی شده اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن