اخبار روز فیلمهامعرفی فیلم

ساخت فیلم اقتباسی Animal Farm توسط Andy Serkis برای Netflix

فیلم اقتباسی Animal Farm ساخته Andy Serkis مدتی است مراحل پیش تولید را می گذراند. سال ۲۰۱۲ اولین بار اعلام شد این فیلم ساخته می شود، اما حالا به نظر می آید این پروژه بالاخره وارد مراحل اصلی تولید شده است. حالا Netflix حقوق این فیلم را خریداری کرده، و Matt Reeves که سابقه همکاری با Serkis در Planet of the Apes را داشته نیز وظیفه تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

برای کسانی که با این رمان نوشته George Orwell آشنا نیستند، این توصیف کوتاهی از آن رمان است:

داستان شامل گروهی از حیوانات است که در مقابل انسان هایی که صاحب مزرعه هستند شورش می کنند، و استقلال خود را به دست می آورند. طراحان این انقلاب محیطی آرمانی براساس برابری می سازند، اما خوکی به نام Napoleon نیت اصلی‌اش را عوض می کند، رقبایش را از بین برده و هفت فرمان جدید اعلام می کند،‌ که محتوای اصلی آن ها این است که همه ی حیوانات برابرند، اما بعضی ها از بقیه برابرترند.

Animal Farm دومین همکاری Serkis و Netflix است، آن هم وقتی هفته گذشته خبر شوکه کننده خرید حقوق Mowgli توسط Netflix اعلام شد،‌ که قبل از آن Warner Bros تهیه آن را برعهده داشت و سال آینده در این شبکه اینترنتی منتشر خواهد شد.

Serkis در بیانیه ای اعلام کرده است:

ما خیلی خوشحالیم که برای ساخت این داستان فوق العاده نوشته George Orwell، خلاقانه ترین مرکز تولید محتوا را پیدا کرده ایم. و همچنین همکاری دوباره با دوست خوبم Matt Reeves،‌ با حساسیت بالا، هوش داستان سرایی‌ و صداقت و قدرتش در این زمینه،‌ موقعیت خیلی مناسبی برای ماست تا به این داستان فوق العاده جان ببخشیم.

هنوز نامی از بازیگران این پروژه برده نشده، اما این فیلم پروژه ی هیجان انگیزی برای بازیگران خواهد بود، مخصوصا با توجه به اشارات سیاسی و ارتباطش با دنیای امروزی. اگر Serkis بتواند برای Mowgli بازیگران درجه یکی فراهم کند، پس باید بتواند اینجا هم این کار را بکند. سوالی که پیش می آید این است که Serkis تا چه حد این فیلم را با دنیای امروزی ارتباط می دهد، آن هم با توجه به اینکه رمان های Orwell کاملا از نظر زمانی برای همه ی دوران ها مناسب هستند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن