اخبار روز سریالها

ساخت فصل سوم سریال MindHunter در هاله ای از ابهام قرار گرفت!

پنج ماه از انتشار فصل دوم سریال Mindhunter «شکارچی ذهن» از نت‌فلیکس می‌گذرد و از آن زمان تاکنون شبکه سفارش ساخت فصل سوم سریال MindHunter ، این مجموعه‌ی تلویزیونی تریلر و جنایی به به تهیه‌کنندگی و نویسندگی دیوید فینچر (David Fincher) را صادر نکرده است.  ماه گذشته نت‌فلیکس قرارداد عوامل سریال از جمله هولت مک‌کالنهی و جاناتان گراف را فسخ کرد تا احتمال کنسل شدن سریال قوت بگیرد…

به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، اما نتفلیکس به تازگی تأیید کرده که این ادعا صحت ندارد و قرارداد بازیگران از جمله آنا تورو (Anna Torv) به پایان رسیده است. سخنگوی نت‌فلیکس می‌گوید:

«دیوید [فینچر] بر روی Mank «مانک» اولین فیلم خود برای نت‌فلیکس تمرکز کرده و دومین فصل Love, Death and Robots «عشق، مرگ و ربات» را تهیه‌ می‌کند. ممکن است در آینده دوباره به سراغ Mindhunter بیاید، اما در همین حین در حالی که مشغول پروژه‌های دیگر است، فکر کرد که منصفانه نیست اگر به بازیگران اجازه ندهد به دنبال نقش‌های دیگر باشند.»

فیلم Mank فینچر یک پروژه‌ی شخصی است. داستان فیلم در مورد زندگی هرمان جی. مانکیویچ نویسنده‌ی Citizen Kane «شهروند کین» به کارگردانی اورسن ولز (Orson Welles) است و فیلمنامه‌ی آن را «جک فینچر» پدر دیوید به نگارش درآورده است. سریال انیمیشن Love, Death and Robots به تهیه‌کنندگی فینچر هم دیگر پروژه‌ی شخصی فیلمساز است که ریبوت انیمیشن فیلم علمی-تخیلی Heavy Metal «هوی متال» در نظر گرفته می‌شود. فصل دوم این سریال در حال تولید است.

توسعه‌ی فصل سوم سریال MindHunter قطعی نیست. اما بنابر ادعای منابع نزدیک به سریال، عوامل از همکاری با فینچر استقبال می‌کنند و برای بازی در فصل سوم در صورت تمایل فیلمساز بازخواهند گشت. شنیده می‌شود که فینچر قصد داشته لوکیشن سریال را از پیتسبرگ به مکان دیگری تغییر دهد اما با مخالفت نت‌فلیکس مواجه شده است. فینچر در سال ۲۰۱۳ نویسندگی و کارگردانی House of Cards «خانه‌ی پوشالی»به عنوان اولین سریال اریجینال نت‌فلیکس، شبکه را به مسیر تولید عناوین اریجینال هدایت کرد. سریال Mindhunter از کتابی به همین نام نوشته‌ی جان ای. داگلاس و مارک اولشیکر اقتباس شده است.

فصل سوم سریال MindHunter فصل سوم سریال MindHunter

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن