اخبار روز سریالهامعرفی سریال

ساخت سریال Batwoman توسط شبکه CW

Greg Berlanti (سازنده سریال های Arrow و Flash) رسما در تلاش برای آوردن سریال Batwoman به شبکه CW است. Caroline Dries (از سریال های Smallville  و The Vampire Diaries) در حال نوشتن قسمت پایلوت، براساس شخصیت های DC است. بازیگر اصلی سریال Arrow یعنی Stephen Amell در ماه می در معرفی کار های CW اعلام کرده بود که Batwoman در کراس اور پاییز امسال در دنیای DC شبکه CW معرفی می شود.

در  Batwoman، مسلح شده از اشتیاق برای اجرای عدالت اجتماعی و خصیصه ای برای گفتن چیزی که در ذهنش دارد، Kate Kane به عنوان Batwoman، یک مبارز خیابانی به شدت تمرین دیده که برای جلوگیری از فعالیت های جنایتکارانه ی این شهر از کارافتاده آراسته شده، برروی خیابان های Gotham پرواز می کند. ولی هنوز او را قهرمان خطاب نکنید. در شهری که برای یک نجات دهنده له له میزند، Kate باید قبل از پذیرفتن لقب «سمبل امید شهر Gotham» ابتدا بر شیطان های درون خودش غلبه کند.

batwoman

این شخصیت نخست در کمیک های کارآگاهی در سال ۱۹۵۶ معرفی شد و سپس برای کمیک New 52  دنیای  DC، به عنوان یک یهودی تغییر شکل داده شد، این ابرقهرمان به عنوان یکی از شخصیت های DC. یک وارثه ی پولدار است که توسط Batman تحت تاثیر قرار گرفته و تصمیم می گیرد تا او هم سرمایه و منابع خود را در رزمگاهی برای مبارزه با جنایت در شهرش Gotham به عنوان یک شورشی نقاب دار، بگذارد. Arrow و The Flash هم به صورت نیشدار به وجود شهری به نام Gotham در دنیای Arrow اشاره کرده اند، مثلا وقتی که در این فصل  Arrow، نام Bruce Wayne از دهان Oliver ‌Queen (با بازی Amell) خارج شد.

شرکت Berlanti Productions کار تولید را مشترکا با Warner Bros انجام می دهد. Dries که احتمالا در کراس اور بابت این شخصیت مشورت خواهد کرد، کار مدیریت اجرایی را به همراه Berlanti, Sarah Schechter و Geoff Johns از DC، انجام خواهند داد. به زودی تست گیری برای پر کردن نقش Batwoman آغاز خواهد شد.

کراس اور بعدی شبکه CW قرار است در دسامبر ۲۰۱۸ پخش شود. اگر قسمت پایلوت مورد قبول واقع شود این سریال می تواند در سال ۲۰۱۹ پخش شود.

batwoman

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن