اخبار حاشیه ای

رییس سابق کمپانی برادران وارنر برای شهادت دادن علیه جانی دپ (Johnny Depp) به دادگاه احضار شد!

به‌طور معمول خبرهای مربوط به ازدواج، طلاق و اینگونه موضوعات در هالیوود ارزش چندانی ندارد و اکثر اوقات حقایق عنوان‌شده نیز مشکوک بنظر می‌رسد؛ اما طلاق میان جانی دپ (Johnny Depp) و امبر هرد (Amber Heard) دارای سطح خشونت و نفرت زیادی بوده و حتی در صنعت فیلم نیز تاثیر داشته است. وکیل مدافع جانی دپ در این پرونده آقای جیک بلوم بوده که پس از اتمام پرونده، این بازیگر از بوم به‌خاطر پیشنهادهای بدی که هنگام طلاق داده بود شکایت کرد. دادگاه‌های مربوط به این شکایت و جنگ دپ با بلوم در حال جریان است و پای افراد مشهور دیگر نیز به این پرونده باز شده؛ افرادی مانند ایلان ماسک (Elon Musk) و رییس سابق کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) کوین سوجی‌هارا (Kevin Tsujihara)!

در دادگاه جالب‌ترین سوال احتمالا قرار است از کوین سوجی‌هارا پرسیده شود. سوال در مورد این ادعا که آیا جانی دپ از وی مبنی‌بر اخراج کردن امبر هرد از جمع بازیگران فیلم Aquaman (آکوامن) و همچنین دیگر استخدام نکردن وی برای فیلم‌های برادران وارنر درخواست کرده است یا خیر؟ اگر این قضیه حقیقت داشته باشد نه تنها جلوه بدی برای جانی دپ خواهد داشت بلکه کمپانی برادران وارنر و مخصوصا سوجی‌هارا را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد؛ با این حال هرد در فیلم Aquaman هنرنمایی کرد و مشخص است که حتی اگر دپ چنین درخواستی هم داشت مورد قبول واقع نگردید.

قابل ذکر است که چندی پیش امبر هرد از جانی دپ درخواست غرامت ۵۰ میلیون دلاری کرد و ادعا داشت به دلیل در کانون توجه قرار داشتن پرونده طلاق، وی نقشی را در یک فیلم که برای ایفا در آن انتخاب شده بود از دست داده. اگر سوجی‌هارا بر درست بودن درخواست جانی دپ شهادت دهد وضیعت بسیار جالبی پیش می‌آید و عملکرد کمپانی برادران وارنر نیز سخت خواهد شد. جانی دپ یکی از شخصیت‌های اصلی سری فیلم های Fantastic Beasts (جانوران شگفت‌انگیز) که توسط این کمپانی تولید می‌شود است و بایستی دید برادران وارنر آیا همچنان با دپ ادامه می‌دهند یا اینکه وی را کنار خواهند گذاشت؟

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن