مصاحبه با بازیگران

ریکی جرویز از تنها شوخی ناخوشایندش در گلدن گلوب می‌گوید!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سینما، در شب برگزاری گلدن گلوب سال ۲۰۱۶، ریکی جرویز (Ricky Gervais) مجری مراسم که زمانی گفته بود چالش او این است که به اندازه‌ی ترامپ احمقانه رفتار کند، به خاطر شوخی با کیتلین جنر (Caitlyn Jenner) با انتقادات گسترده روبرو شد. او گفت:

«او عجب سالی را پشت سر گذاشت. به الگوی افراد تراجنسیتی سراسر دنیا بدل شد و با عبور از موانع و شکستن کلیشه‌ها شجاعتی مثال‌زدنی نشان داد. اما برای رانندگان زن کار زیادی نکرد. اما همه‌چیز را نمی‌تواند به دست آورد. به صورت همزمان نمی‌توان.»

جنر یک سال قبل در یک سانحه‌ی رانندگی جان یک نفر را گرفته بود. با این حال، جرویز از گفتن این شوخی در گلدن گلوب اظهار ندامت نمی‌کند. جرویز که امسال برای پنجمین بار اجرای گلدن گلوب را برعهده می‌گیرد، به تازگی در مصاحبه ای در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون اتفاق افتاده که از شوخی‌های خود احساس بدی پیدا کند یا نه می‌گوید:

«بله، شوخی با تیم آلن (Tim Allen). زیرا فکر می‌کنم منظورم را اشتباه فهمید.»

جرویز در ادامه می‌گوید: «آن شوخی در مورد او و تام هنکس (Tom Hanks) بود. درآمدم و گفتم:

«از دو اهداکننده‌ی بعدی ما، اولی بازیگری است که پنج بار برنده‌ی اسکار شده، و فیلم‌هایش در مجموع پنج میلیارد دلار فروخته‌ است، و دومی هم تیم آلن است.»متوجه شدید؟ شوخی خوبی است. من از تیم آلن حمایت کردم. اما این شوخی می‌‌توانست در مورد هرکسی به جز داستین هافمن (Dustin Hoffman)، رابرت ردفورد (Robert Redford) یا رابرت دنیرو (Robert De Niro) و یا حتی خود من باشد. اما قرعه به نام تیم آلن خورد. هیچ مشکلی با تیم آلن ندارم. بازیگر خوبی است و مرد خوبی هم باید باشد. بنابراین حتی باجود آنکه نیت بدی در کار نبود و همه خندیدند، نمی‌خواستم تیم آلن با خود فکر کند: «این شوخی برای من نوشته شده بود. چرا برای من؟» خوب برای اینکه تو کنار تام هنکس ایستاده بودی.»

 

تیم آلن تاکنون یک بار برنده‌ی گلدن گلوب شده و یک نامزدی امی را هم در کارنامه دارد. فیلم‌های او هم در مجموع ۳ میلیارد دلار در سراسر دنیا فروخته است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن