اخبار روز فیلمها

رایان گاسلینگ در فیلم The Hail Mary به ایفای نقش خواهد پرداخت!

به گزارش آریامووی، رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) قرار است تا در فیلم The Hail Mary به عنوان بازیگر و تهیه کننده حضور داشته باشد. این فیلم برگرفته از رمان تخیلی به همین نام نوشته اندی ویر (Andy Weir) است. فیلم The Martian «مریخی» هم اقتباسی از یک رمان نوشته همین نویسنده است.

داستان رمان The Hail Mary درباره فضانوردی است که قصد دارد دنیا را نجات دهد اما در سفینه فضایی گیر افتاده است. این رمان تا سال آینده منتشر نخواهد شد. اما با اینکه هنوز منتشر نشده است، بستن قرارداد ساخت فیلم از روی رمان‌های منتشرنشده اتفاق جدیدی نیست.

رمان The Hail Mary شباهت زیادی به رمان The Martian دارد، فضانوردی که به صورت تصادفی تنها در مریخ گیر افتاده و منتظر است تا او را نجات دهند. در سال ۲۰۱۵ فیلمی از روی رمان مریخی به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) با بازی مت دیمن (Matt Damon) ساخته شد که تحسین همگان را برانگیخت.

ایفای نقش یک فضانورد نباید برای گاسلینگ سخت باشد چرا که در سال گذشته او در فیلم First Man «اولین انسان» به کارگردانی دیمین شزل (Damien Chazelle) نقش یک فضانورد را بازی کرده است. من واقعا از دیدن فیلم The Martian لذت بردم و امیدوارم که فیلم The Hail Mary هم بتواند مانند این فیلم نظر هواداران و منتقدان را جلب کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن