اخبار روز فیلمها

رابرت پتینسون (Robert Pattinson) هم به جدیدترین فیلم Christopher Nolan پیوست!

هر چه که جلوتر می رویم اطلاعات بیش تری از جدیدترین فیلم کریستوفر نولان (Christopher Nolan) که هنوز بدون عنوان است، منتشر می شود. شب گذشته بود که نامزد جایزه اسکار ۲۰۱۸، یعنی جان دیوید واشینگتون (John David Washington) که پسر بازیگر افسانه ای دنزل واشینگتون(Denzel Washington) هم هست قراره در جدیدترین فیلم کریستوفر نولان ستاره اصلی این فیلم باشه.

بسیاری از خبرگزاری ها بر این باورند که بازی بی نظیر جان دیوید واشینگتون در فیلم Blackkklansman (بلکککلنزمن) به کارگردانی اسپایک لی (Spike Lee) باعث شده تا کریستوفر نولان نظرش به این بازیگر جلب بشه و اونو به عنوان شخص اول و ستاره جدیدترین فیلم خودش انتخاب کنه. حال در جدید ترین اخبار منتشر شده به گزارش آریافیلم، رابرت پتینسون (Robert Pattinson) به جان دنزل واشینگتون در جدید ترین فیلم کریستوفر نولان پیوسته. به نظر می رسه که دیگه جان دنزل واشینگتون قرار نیست به تنهایی این فیلم رو رهبری کنه و حالا او در کنار رابرت پتینسون دو ستاره اصلی این فیلم هستند. علاقه مندان به سینما رابرت پتینسون رو برای بازی در سری فیلم های محبوب Twilight (گرگ و میش) میشناسن و امید وارن تا رابرت پتینسون مثله این فیلم ها در جدیدترین فیلم کریستوفر نولان هم بدرخشه.

اوایل شایعاتی بود که می گفت این فیلم تریلری رمانتیک و چیزی بین فیلم های Inception (تلقین) و North by Northwest (شمال به شمال غرب) ـه آلفرد هیچکاک (Alfred Hitchcock) هست که بلا فاصله از جانب Warner Bros (برادران وارنر) و کریستوفر نولان رد شد. ولی بسیاری از خبرگزاری ها احتمال می دهند که این فیلم شاهکاری مثل Interstellar و Dark Knight خواهد بود. به هر حال کمپانی برادران وارنر این فیلم رو برای اکران در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ برابر با ۲۶ تیر ۱۳۹۹ برنامه ریزی کرده است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن