اخبار روز فیلمها

دیوید لیچ ریبوت Kung Fu را خواهد ساخت!

استودیوی یونیورسال پیکچرز امتیاز تولید فیلم براساس سریال Kung Fu «کونگ فو» محصول ۱۹۷۲ را خریداری کرد تا یک اکشن امروزی با همکاری دیوید لیچ (David Leitch) کارگردان Hobbs and Shaw «هابز و شاو»، Deadpool 2 «ددپول ۲»،Atomic Blonde «بلوند اتمی» و دستیار کارگردان John Wick «جان ویک» بسازد.

به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، در سریال شبکه‌ی ABC دیوید کارادین در نقش یک استاد هنرهای رزمی بازی می‌کرد که پس از قتل رسیدن استادش از چین می‌گریزد. او در غرب باید با آدمکش‌ها و نژادپرستی مبارزه کند. با توجه به سابقه‌ی لیچ در تولید فیلم‌های اکشن، این احتمال وجود دارد که بازسازی او به فیلم‌های Hobbs and Shaw و John Wick شباهت داشته باشد. لیچ قرار است بازسازی Enter the Dragon «اژدها وارد می‌شود» با بازی بروس لی (Bruce Lee) در سال ۱۹۷۳ را هم بازسازی کند.

کلی مک‌کورمک (Clay McCormack) و لیچ با استودیوی ۸۷نورث تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده می‌گیرند و اد اسپیلمن (Ed Spielman) نویسنده‌ی سریال دهه‌ی ۱۹۷۰ به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی همکاری می‌کند. مت رایلی (Matt Riley) نائب رئیس یونیورسال از طرف استودیو بر این پروژه نظارت خواهد کرد. مک‌کورمک و لیچ فیلم Nobody «هیچ‌کس» به کارگردانی ایلیا نیشولر (Ilya Naishuller) را تولید کرده‌اند و آن را اواسط تابستان اکران می‌کنند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن