اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

دیوید اف. سندبرگ در دوران قرنطینه به همراه همسرش یک فیلم کوتاه ترسناک ساخت! + ویدیو

قبل از این دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) با ساخت فیلمهای ترسناکی مثل Lights Out «چراغ ها خاموش»، Annabelle: Creation «آنابل:آفرینش» و و همچنین فیلم ابرقهرمانی Shazam «شزم» شناخته شود، به همراه همسرش لوتا لاستن (Lotta Losten) فیلم‌های کوتاه و مرموز با استفاده از تجهیزات خاص و نرم‌افزار ویرایش می ساخت.

در واقع فیلم Lights Out نخستین بار به صورت یک فیلم کوتاه نمایش داده شد. در حال حاضر و دوره خود قرنطینگی در طی شیوع جهانی ویروس کرونا، سندبرگ و همسرش به اصل خود بازگشته اند و یک فیلم کوتاه ترسناک جدید تحت عنوان Shadowed «سایه شده» ساختند. شما عزیزان می توانید این فیلم کوتاه را در بالا تماشا کنید.

در مدت کم‌تر از سه دقیقه، سندبرگ چندین مورد از جلوه‌های تصویری مبتکرانه و اثرگذار را ارائه می‌دهد که برای نمایش شرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌بینید که لاستن به اشیای مزاحم که به نظر می‌رسد در یک قلمرو سایه وجود دارد، نگاه می‌کند. سندبرگ این فیلم را نوعی مکمل فیلم کوتاه Lights Out می‌نامد. به شخصه که از این فیلم کوتاه بسیار خوشم آمد. شما هم اگر این فیلم را دیده اید نظرتان را در بخش کامنت ها برایمان بنویسید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن