اخبار روز سریالها

دیزنی پلاس سریال نیک فیوری را با بازی ساموئل ال جکسون می‌سازد

بالاخره قرار است شاهد سریالی تلویزیونی براساس شخصیت نیک فیوری بنیان‌گذار دنیای سینمایی مارول باشیم. در فیلم Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: پایان بازی» که نقطه اوج این فرنچایز بود شاهد حضور او نبودیم. البته او در فیلم Captain Marvel «کاپیتان مارول» در نقش مکمل حضور داشت، و آخرین بار او را در فیلم Spider-Man: Far From Home «مرد عنکبوتی: دور از خانه» در یک سفینه اسکرول دیدیم. اما حق ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) بیشتر از این‌ها است.

حالا جکسون قرار است نقش نیک فیوری را در سریال جدید دیزنی پلاس بازی کند. هنوز جزئیاتی از این سریال مشخص نیست، اما امیدواریم شاهد داستانی جاسوسی باشیم که قبلا در فیلم‌های مارول کمتر شاهد آن بوده‌ایم. کایل برداستریت (Kyle Bradstreet) از عوامل سازنده سریال Mr. Robot «آقای ربات»، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال است.

تنها اثر مارول در سال ۲۰۲۰ سریال WandaVision «وانداویژن» است، اما می‌توانیم در سال ۲۰۲۱ منتظر The Falcon and the Winter Soldier «فالکون و سرباز زمستانی» و Loki «لوکی» باشیم. مارول همچنین سریال‌های She-Hulk «شی هالک»، Hawkeye «هاک‌آی»، Moon Knight «مون نایت»، و Ms. Marvel «خانم مارول» را در دست ساخت دارد. اگر سفارش ساخت کامل سریال فیوری داده شود، این اولین نقش تلویزیونی مهم جکسون در دوران حرفه‌ای خودش است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن