اخبار روز سریالها

دیزنی پلاس به زودی ۲۰ سریال از مارول و جنگ ستارگان پخش خواهد کرد

یکی از مهم‌ترین اخباری که طی نشست روز سرمایه‌گذار دیزنی اعلام شد، این بود که استریمینگ دیزنی پلاس به زودی چندین سریال از مارول و جنگ ستارگان را پخش خواهد کرد. The Mandalorian «مندلورین» تاکنون جایگاه خودش را در دیزنی پلاس مستحکم کرده، و فصل اولش نامزد چندین جایزه امی شده و این موفقیت در فصل دوم هم ادامه دارد. مارول هم سرانجام در ژانویه ۲۰۲۱ با سریال WandaVision «وانداویژن» وارد دیزنی پلاس می‌شود و سپس باید منتظر سریال‌های مارولی The Falcon and the Winter Soldier «فالکون و سرباز زمستانی»، Loki «لوکی»‌ و Hawkeye «هاک‌آی» باشیم.

کریم دنیل (Kareem Daniel) یکی از مدیران دیزنی طی این نشست اعلام کرد این استودیوی بزرگ قصد دارد ۱۰ سریال از دنیای مارول و ۱۰ سریال از دنیای جنگ ستارگان را به زودی پخش کند. او همچنین اعلام کرد ‍۱۵ سریال لایو اکشن/انیمیشنی دیزنی و پیکسار، و ‍۱۵ فیلم لایو اکشن/انیمیشنی دیزنی و پیکسار در دست ساخت هستند.

طبق گفته دنیل، دیزنی قصد دارد هر هفته حداقل یک محتوای جدید را در دیزنی پلاس به مشترکان ارائه دهد. این تغییر خیلی بزرگی نسبت به تعداد کم آثار اُریجینالی است که این استریمینگ تاکنون عرضه کرده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن