تمدید و کنسلی

دو سریال Snowfall و The Deuce برای فصل سوم تمدید شدند

پایان سریال The Deuce در فصل سوم

دو خبر از تمدید دو سریال Snowfall و The Deuce. در ابتدا، شبکه کابلی FX با انتشار بیانیه ای، اعلام کرد که سریال “بارش برف” (Snowfall) برای فصل سوم تمدید شده است. این اتفاق در حالی رخ می دهد که قسمت پایانی فصل دوم این سریال، چند روز قبل پخش شد.

در این بیانیه آمده است که فصل سوم، در سال ۲۰۱۹ میلادی پخش خواهد شد. یکی از مدیران این شبکه دراینباره گفت:

خیلی خوشحالیم که می بینیم سریال “بارش برف” در فصل دوم تونست مخاطبای بیشتری پیدا کنه و نظر منتقدین و بیشتر جذب بکنه. تیم ساخت سریال در فصل دوم بسیار خوب عمل کردن و برای فصل سوم امید زیادی به این سریال داریم

 

در این سریال بازیگرانی چون دامسون ایدریس (Damson Idris)، کارتر هادسون (Carter Hudson) و امیلی ریوس (Emily Rios) به ایفای نقش پرداخته اند.


شبکه HBO نیز با اننشار بیانیه ای خبر از تمدید سریال The Deuce برای فصل سوم داد. البته این شبکه همچنین اعلام کرد که فصل سوم، فصل پایانی این سریال خواهد بود.

البته این بدان معنی نیست که این سریال بخاطر ضعیف بودن در سه فصل به پایان می رسد بلکه دیوید سایمون (David Simon)، سازنده سریال نیز پیشتر اعلام کرده بود که اگر این سریال در فصل های اول کنسل نشود، در نهایت در ۳ فصل به پایان خواهد رسید.

سایمون بعد از شنیدن خبر تمدید این سریال برای فصل سوم، از شبکه HBO بخاطر تمدید سریال The Deuce و فرصت دادن برای کامل بیان کردن داستانش، تشکر کرد. در این سریال بازیگرانی چون جیمز فرانکو (James Franco) و مگی جیلنهال (Maggie Gyllenhaal) بازی می کنند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن