اخبار روز سریالها

دو بازیگر اصلی سریال پسا-آخرالزمانی The Last of Us انتخاب شدند

شبکه HBO اعلام کرد پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey) را برای بازی در نقش‌های جوئل و الی در سریال پسا-آخرالزمانی The Last of Us «آخرین بازمانده از ما» ساخته کریگ مازین (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) انتخاب کرده است. این سریال از روی فرنچایز بازی ویدئویی محبوبی به همین نام ساخته می‌شود.

برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند، داستان آن در یک دنیای پسا-آخرالزمانی جریان دارد، جایی که جوئل قاچاقچی وظیفه دارد الی ۱۴ ساله را حین روبرو نشدن با انسان‌های خطرناک و هیولاهای آدم‌خوار از منطقه قرنطینه خارج کند. این سریال فضای تاریکی دارد و مازین مهارت خود در روایت چنین داستان‌هایی را با Chernobyl «چرنوبیل» به تصویر کشیده بود.

در حالی که انتخاب بازیگر تازه‌کاری مثل بلا رمزی برای نقش الی کاملا منطقی است، همچنین نباید از انتخاب بازیگر محبوبی مثل پاسکال که خودش را در Game of Thrones «بازی تاج و تخت»، Narcos «نارکوس» و The Mandalorian «مندلورین» به اثبات رسانده بود، برای بازی در نقش جوئل تعجب کرد.

رمزی هم بیشتر برای بازی در نقش لیانا مورمونت در سریال Game of Thrones شناخته می‌شود که دختری شجاع، باهوش، وفادر و جنگجو بود. این ویژگی‌ها با شخصیت الی همخوانی دارند. همچنین تجربه رمزی در روبرویی با وایت واکرها می‌تواند در نقش جدیدش به او کمک کند!

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن