تریلر انیمیشن

دومین تریلر انیمیشن The Addams Family منتشر شد

MGM دومین تریلر انیمیشن خانواده آدام (The Addams Family) منتشر شد. این تریلر نسبت به اولین تریلر منتشر شده این انیمیشن پیشرفت چمشگیری داشت و به نظر می رسد که فروش خوبی در گیشه داشته باشد…

به گزارش آریامووی، داستان این انیمیشن در مورد خانواده ای از خود راضی و شاد است اما هنگامی که با دنیای عادی در تماس می شوند برای دفاع از خود با مردم مقابله می کنند.
این انیمیشن از سال ۲۰۱۳ در مراحل مختلف تولید بوده است، اما بیش از ۸۰ سال از خلق اولیه شخصیت ها می گذرد و بر اساس شخصیت های به وجود امده توسط چارلز آدامز، فیلمنامه توسط پاملا پتنر، که قبلا فیلمنامه انیمیشن های: عروس مردگان، خانه هیولا و ۹ را نوشته بود. کارگردان: کنگراد ورنون.

صدا پیشه های انیمیشن: اسکار ایزاک (Oscar Isaac)، شارلیز ترون ( Charlize Theron )، کلوئه گریس مورتز ( Chloe Grace Moretz )، فین ولفهارد ( Finn Wolfhard )، نیک کرول ( Nick Kroll )، اسنوپ داگ ( Snoop Dogg )، بت میدلر ( Bette Midler )، آلیسون جنی ( Allison Janney )، مارتین شارت ( Martin Short )، کاترین اوهارا ( Catherine O’Hara )، تیتوس بورگس ( Tituss Burgess )، جنیفر لوئیز ( Jenifer Lewis ) و الی فیشر ( Elsie Fisher ).

این انیمیشن در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

علی پریمی

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن