اخبار روز فیلمها

دواین جانسون ساخت قسمت دوم فیلم Hobbs and Shaw را تایید کرد!

سال گذشته بود که اسپین آف فرنچایز محبوب Fast and Furious «سریع و خشن» تحت عنوان Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw «سریع و خشن معرفی می‌کند: هابز و شاو» اکران شد و توانست در باکس آفیس موفق عمل کند. همین موفقیت باعث شد تا ساخت قسمت دوم این فیلم تایید شود. درست است که این فیلم با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتام (Jason Statham) به اندازه فیلم قبلی ساخته شده در این فرنچایز خوب نبود، اما همین موفقیتش در گیشه باعث شد تا ساخت دنباله آن تایید شود.

در این هفته یکی از هواداران سوالی درمورد Hobbs and Shaw 2 «هابز و شاو ۲» از دواین جانسون در صفحه رسمی این بازیگر در اینستاگرام پرسید و جانسون هم در جواب تایید کرد که ساخت قسمت دوم این فیلم در دست ساخت قرار گرفته است. هنوز مشخص نشده است که آیا کارگردان قسمت اول، کارگردان قسمت دوم هم خواهد بود یا خیر اما به نظر می‌رسد که عوامل این فیلم آماده‌اند تا از هابز و شاو فیلم های بیشتری بسازند. جانسون می گوید:

«ما قسمت بعدی فیلم Hobbs and Shaw را در دست ساخت قرار دادیم و به شخصه دربارش خیلی هیجان‌زده‌ام و باید ببینیم قراره چه مسیری را برای داستان پیش بگیریم.»

فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw داستان لوک هابز و دکارد شاو با بازی جانسون و استاتام را دنبال می‌کند. این دو شخصیت در فیلم های قبلی سریع و خشن شخصیت منفی و مقابل وین دیزل (Vin Diesel) بودند اما با اتفاقات پیش آمده در قسمت هشتم با هم همکاری کردند تا شخص دیگری را شکست دهند. این فیلم در آگوست سال گذشته اکران شد و توانست به فروش جهانی ۷۶۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.

بدون شک این یک خبر عالی برای هواداران فرنچایز سریع و خشن است. این خبر درحالی منتشر شد که تاریخ اکران قسمت نهم این فرنچایز یک سال به تعویق افتاد و قرار است در سال ۲۰۲۱ بر روی پرد‌ه‌های سینما برود. مدتی زمان می‌برد تا فیلم جدیدی از این دنیا ساخته شود، اما وقتی سینماها دوباره باز شوند با چند فیلم از این دنیا مواجه خواهیم شد. در قسمت اول کوین هارت (Kevin Hart) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) حضوری کوتاه داشتند. حالا هواداران مشتق هستند تا این دو را در قسمت دوم هم تماشا کنند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن