اخبار حاشیه ایتمدید و کنسلی

دلیل پایان یافتن The Big Bang Theory تصمیم Jim Parsons برای ترک سریال

The Big Bang Theory هنوز هم سریال پرطرفداری در شبکه CBS است، پس وقتی خبر دادیم فصل ۱۲ این سریال فصل پایانی آن خواهد بود خیلی خبر شوکه کننده ای بود. اما حالا دلیل آن را می دانیم. Jim Parsons بازیگر نقش Dr. Sheldon Cooper شخصیت اصلی سریال که اسپین‌آف Young Sheldon نیز درباره شخصیت او ساخته می شود دیگر نمی خواسته در سریال بازی کند. CBS قصد داشته ۲ فصل دیگر با حضور Parsons و Kaley Cuoco, Johnny Galecki, Kunal Nayyar, Simon Helberg بسازد که هرکدام برای بازی در هر قسمت حدود ۱ میلیون دلار دریافت می کردند، مبلغی که در کل برای Parsons حدود ۵۰ میلیون دلار بوده است. اما The Big Bang Theory بدون Sheldon هم معنایی ندارد، پس تصمیم گرفته شد سریال با حضور او تمام شود تا اینکه بدون حضور او ادامه پیدا کند.

Parsons چهار جایزه Emmy و یک Golden Globe برده، پس دیگر کاری نمانده که بخواهد برای این سریال انجام دهد. همچنین The Big Bang Theory با ۱۲ فصل به طولانی ترین کمدی چنددوربینه تاریخ تلویزیون تبدیل شد، پس هیچکس نمی تواند Parsons را برای این تصمیم سرزنش کند.

Warner Bros. Television و CBS و Chuck Lorre Productions در بیانیه ای مشترک اعلام کردند:

ما به شدت از طرفداران The Big Bang Theory به دلیل حمایت همیشگی طی این ۱۲ فصل سپاسگزاریم. ما به همراه بازیگران، نویسندگان و بقیه عوامل به شدت از موفقیت سریال خوشحالیم و می خواهیم با فصل پایانی این سریال، پس از سال ها از طرفداران خداحافظی کنیم، قسمت پایانی‌ای که The Big Bang Theory را با یک سکانس خلاقانه و حماسی به پایان می رساند.

پخش فصل پایانی The Big Bang Theory از ۲۴ سپتامبر از شبکه CBS آغاز می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن