اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

خبر حضور Vera Farmiga در فصل ۷ سریال American Horror Story تکذیب شد

سریال American Horror Story از مجبوب ترین سریال های تلویزیونی است که همچنان در حال پخش است و هر فصل داستانی تازه و جدا دارد. مدتی می شد که شایعاتی درباره ی حضور Vera Farmiga در فصل بعدی این سریال منتشر شده بود اما حالا این خبر به طور رسمی تکذیب شده است.

به گزارش آریافیلم، یکی از سریال های پرطرفدار تلویزیونی سریال American Horror Story است که از سال ۲۰۱۱ در شبکه ی FX پخش می شود. در طول این سال ها American Horror Story همیشه جزو آن دسته از سریال هایی بوده که اخبار مربوط به آن خیلی زود پخش می شد و خیلی ها آن را دنبال می کردند.

یکی از ویژگی های این سریال این است که هر سال و در فصل جدید با داستانی تازه روبرو هستیم و به همین خاطر خیلی اوقات بازیگران جدیدی به سریال اضافه می شوند و به همین خاطر یکی از مهیج ترین اخبار مربوط به این سریال، اخبار بازیگران جدیدی است که به آن اضافه می شوند. طی چند روز گذشته خبری که منتشر شد و مورد توجه بسیاری قرار گرفت شایعه ی پیوستن Vera Farmiga به سریال و بازی در کنار خواهر کوچکترش بود. طبق این شایعات نقش و نوع حضور Vera در American Horror Story هنوز مشخص نبوده اما حالا Ryan Murphy سازنده ی سریال به طور رسمی این خبر را تکذیب کرده است. به این ترتیب امروز شرکت Entertainment Weekly با انتشار اطلاعیه ای به طور رسمی اعلام کرد Vera Farmiga هیچ نقشی در فصل هفتم این سریال نخواهد داشت و در آن بازی نمی کند. البته همچنان خواهر کوچکتر او، Taissa Farmiga در سریال حضور دارد.

تا بحال ۵ فصل از سریال American Horror Story و به زودی پخش فصل ششم این سریال آغاز خواهد شد.

American Horror Story

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن