اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

خالق سریال The Mentalist وساخت سریال Gotham (بتمن)

 

شبکه ی تلویزیونی Fox تصمیم دارد تا سریالی تحت عنوان Gotham که براساس داستان یکی از کارکتر های دنیای DC Comics بنام رئیس پلیس James Gordon از سری داستان های Batman می باشد که در مقابل تبهکاران و متجاوزین شهر Gotham ایستادگی می کند . برطبق اخباری که منتشر شده اند ، شبکه ی Fox در رقابت و نبردی تن به تن توانسته است حق ساخت این سریال را از Warner Bros TV بخرد تا در اصل وارد رقابت با سریال جدید Marvel بنام Agents of S.H.I.E.L.D شود .

خالق سریال محبوب The Mentalist بنام Bruno Heller قسمت Pilot سریال Gotham را نوشته است و Fox با جدیت تمام بدنبال این پروژه می باشد . در این اطلاعات همچنین ذکر شده است که این سریال بروی زمانیکه James Gordon در مسئولیت کارآگاه سازمان پلیس قرار داشته تمرکز خواهد کرد و این زمان درست قبل از آنست که وی با Batman ملاقات کند . از آنجا که شبکه ی تلویزیونی CW تا الان رابطه ی بسیار خوبی با Warner Bros و DC ایجاد کرده است و از این رابطه دو سریال Arrow و Flash نصیبش شده ، کمی عجیب می باشد که Fox توانسته به سراغ Gotham برود .

لازم به ذکر می باشد که این اولین بار پس از مدت های طولانیست که کارکتر James Gordon و حق مالکیت Batman وارد تلویزیون می شود . خالقین این کارکتر بنامهای Bill Finger و Bob Kane ، برای اولین بار در کمیک بوک شماره ی 27 بنام Batman in Detective در سال 1939 بسراغ این کارکتر رفتند و از آن موقع تا سال 1960 که سریالی توسط Adam West ساخته شد این کارکتر در تلویزیون حضور نداشته ، در این سریال Neil Hamilton نقش جیمز گوردون را بازی کرده بود . در آخر کاملا مشخص نشده است که آیا Gary Oldman نقش James Gordon را بازی می کند و یا خیر و اینکه آیا Batman را در این سریال خواهیم دید یا خیر ، اما مسلما غیرممکن است که Warner Bros اجازه دهد این کارکتر از صفحات نفره ای وارد دنیای جعبه ی جادو شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن