مصاحبهمصاحبه با بازیگران

حماسه ی عاشقانه املیا کلارک (Emilia Clarke) در فصل پایانی

به گزارش آریامووی املیا کلارک (Emilia Clarke) در گفتگو با MSN گفت: دنریس تارگرین (Daenerys Targeryen) و جان اسنو (Jon Snow) داستان عاشقانه حماسی ای در فصل پایانی بازی تاج و تخت (Game of Thrones) خواهند داشت.

مادر اژدها در انتهای فصل هفتم با پادشاه شمال همراه شد بدون اینکه بدونه آنها خویشاوند نزدیک هستند. کلارک بی صبرانه منتظر است تا ببیند چه اتفاقی برای آینده این دو شخصیت در فصل آخر سریال خواهد افتاد.

مشتاق بودی درباره اتفاقات بین این دو شخصیت بدونی؟
بله، یک روز عصر متن نمایشنامه رو مطالعه کردم و بعدش از خونه زدم بیرون تا سه ساعت تو خیابون های لندن سرگردون قدم میزدم. واقعا حماسی بود و باید حتما تماشاش کنید. اونها خیلی بهم شبیه هستن. به هم اعتمادی دارن که قبل از اون تجربش نکردن و این یک رابطه فوق العادست”

با اینحال املیا بخاطر هوادارانش نگران هست و میگوید که نمیتوان تمام طرفداران را خوشحال نگه داشت. “مهم اینه که ما سطح سریال رو بالا نگه داریم، کاری که همیشه انجام دادیم و میخواهیم باز هم بالا باشیم.”

“شما میخواهین که همه رو راضی و خوشحال نگه دارید. اما در فصل آخر برخی ناامید و ناراحت خواهند شد. برخی از شخصیت ها از دوستی به دشمنی تغییر جهت خواهند داد. شما سمت چه کسی خواهید بود؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن