اخبار روز فیلمها

حضور Samuel L. Jackson در نقش پدر Chris Rock در Saw جدید

اردیبهشت ماه بود که از بازگشت فرنچایز Saw با اسپین آفی از Chris Rock و حضور James Wan خبر دادیم و حالا در تازه ترین خبر از این فیلم Lionsgate از پیوستن Samuel L. Jackson برای ایفای نقش کاراکتر Chris Rock می شنویم…

به گزارش آریامووی، فیلمبرداری این Saw ـه بدون عنوان جدید در جریان است و Rock در آن ایفاگر نقش کاراگاهی است که به دنبال حل معمای قتلهایی زنجیره ایست و Max Minghella در نقش همکاری وی در این فیلم حضور دارد و Marisol Nichols نیز به عنوان رئیس او میباشد و  Joe Drake مدیریت Lionsgate  از این ترکیب بازیگران اینگونه میگوید :

ما فکر میکنیم Samuel L. Jackson and Chris Rock  در کنار Max Minghella and Marisol Nichols  فیلم را کاملا خاص میکند و بیصبرنامه منتظر ارائه این داستان خاص Rock  به طرفداران هستیم و ان را مرحله ای دیگر از دنیای SAW میدانیم.

خلاصه داستان فیلم منتشر نشده است ولی تهیه کنندگان سابق و قدیمی Mark Burg و Oren Koules به فیلم بازگشته اند و Darren Lynn Bousman کارگردان فیلم Saw II, Saw III و Saw IV برای کارگردانی در این فیلم حضور خواهد داشت و Pete Goldfinger و Josh Stolberg که فیلم Jigsaw  را قلم زده اند ، در این فیلم نیز فیلمنامه را تهیه کرده اند و در واقع مغز متفکر Saw های قبلی با ایده ای جدید در این فیلم حضور دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن