اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

حضور Idris Elba در نقش منفی اسپین آف Fast and Furious

Idris Elba قرار است نقش مقابل Dwayne Johnson و Jason Statham را در Hobbs and Shaw بازی کند که در واقع اسپین‌آف کمپانی Universal Pictures برای فرنچایز فوق العاده موفق Fast and Furious است. جزییات منتشر شده  هنوز چندان زیاد نیست به جز اینکه Elba نقش آدم شرور و تبهکاری را بازی خواهد کرد که در صدد است تا هر طرح و برنامه ای که Luke Hobbs عامل سابق سرویس امنیت دیپلماتیک و Deckard Shaw افسر بازنشسته نظامی/مزدور/متهم را به هم پیوند می دهد به هم بریزد.

Elba در حال مذاکرات نهایی برای همکاری در Hobbs and Shaw است. کارگردان Deadpool 2 یعنی David Leitch کارگردانی این فیلم را که فیلمنامه آن توسط Chris Morgan نوشته است برعهده دارد. جزییات داستان هنوز معلوم نیست و فقط می دانیم که شخصیت های اصلی فیلم که پیش از این در نقش‌های مقابل هم حضور داشتند حالا این اختلاف ها را کنار گذاشته اند. حضور Elba  وزنه سنگینی برای گروه و عوامل فیلم محسوب می شود، با این فرض که قابلیت‌های شرورانه و منفی نقش او به اندازه ای است که نیروهای Hobbs و Shaw را دچار مشکل می کند. چیزی که به طور قطع می دانیم این است که این فیلم ۲۱ جولای ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

خبر پیوستن Elba به این فیلم چند روز بعد از خبر ملحق شدن Vanessa Kirby (بازیگر سریال The Crown) در نقش خواهر Deckard که از قضا خواهر Owen Shaw نیز هست منتشر می شود. شخصیت Kirby همچنین یک مامور MI5 است. داستان خانواده Shaw  موضوع جالب توجهی است، چرا که ما شاهد ترکیبی از حضور افسران سابق نظامی، عوامل مزدور و عوامل سرویس امنیت داخلی انگلیس خواهیم بود. ضمنا شاهد شخصیت مادر Shaw  یعنی Magdelene (با بازی Helen Mirren) نیز هستیم که حضور متفاوتی در فیلم خواهد داشت. قرار است تولید این فیلم کمپانی Universal از پاییز امسال آغاز شود.

این توییتی است که Johnson درباره فیلم نوشته:

من قول داده بودم که این اسپین‌آف Fast & Furious رو فوق العاده بسازیم و این فرنچایز رو به نحو مناسبی توسعه بدیم. شخصیت Idris خیلی خفنه، پس باید خودمو آماده کنم.

Idris Elba هم اکنون درگیر سریال کمدی شبکه Netflix یعنی Turn Up Charlie است که هم در آن بازی خواهد کرد و هم تهیه کننده اجرایی کار خواهد بود. داستان دریاره یک DJ بدشانس است که قرار است از دختر دردسرساز دوست معروفش مراقبت کند.

elba

statham

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن