اخبار روز فیلمها

حضور Donnie Yen در فیلم لایواکشن Mulan

یک خبر جدید از فیلم Mulan! این فیلم لایواکشن از کمپانی Disney ، بازیگر معروف بین المللی و مبارز حرفه ای، Donnie Yen رو برای بازی در این فیلم جذب کرده…

به گزارش آریافیلم ، ، Yen نقش فرماندار Tung  رو به عهده میگیره که مربی و معلم Mulan  خواهد بود.

این فیلم که بازسازی انیمیشن دوست داشتنی Disney  هستش، پارسال بازیگر چینی Liu Yifei   رو جذب کرد تا در نقش Mulan، این مبارز افسانه ای بازی کنه و از آن زمان اضافه شدن Yen  به فیلم مهمترین اتفاقه. هنوز باید برای چندین شخصیت اصلی فیلم، بازیگر تعیین شه قبل از اونکه بشه ساخت فیلم رو آغاز کرد. این شخصیت ها شامل نقش اصلی مرد  Shang، شرور داستان Shan-Yu و اژدهای Mulan به اسم Mushu میشه. البته دراینجا فرض کردیم که همه این شخصیت ها در فیلم لایو-اکشن هم حضور خواهند داشت. کارگردانی فیلم به عهده Niki Caro، کارگردان فیلم های Whale Rider  و The Zookeeper’s Wife  و براساس فیلمنامه ای از Lauren Hynek، Rick Jaffa، Amanda Silver  و Elizabeth Martin خواهد بود.

Yen  قبلا نیز با کمپانی Disney  در یکی از قسمت های فیلم Star Wars  ، Rogue One: A Star Wars Story  همکاری داشته که در اونجا نقش یک جنگجوی نابینا رو بازی میکرد که توسط ایمان به Force  قدرت میگرفت. او در سال های اخیر بعد از فیلم هایی همانند xXx: Return of Xander Cage  و Crouching Tiger از کمپانی Netflix و Hidden Dragon: Sword of Destiny در آمریکا بیشتر شناخته شده. Yen یکی از موفق ترین و اثرگذارترین بازیگران و اجرا کننده های هنرهای رزمی محسوب میشه، از فیلم Tiger Cage  در سال ۱۹۸۸ گرفته تا مجموعه هنرهای رزمی کلاسیک Ip Man که هنوز ادامه داره. او یک انتخاب ایده آل برای بازی در نقش مربی رزمی بوده و انتخاب او برای حضور در این فیلم واقعا توجه منو جلب کرده. طبق گزارش های قبلی اعلام شده که ممکنه فیلم بخش های موزیکال نسخه انیمیشن رو نداشته باشه وحالا که Yen هم به گروه ملحق شده، ممکنه این فیلم خیلی اکشن تر از چیزی باشه که من انتظارش رو داشتم. خودش کلی آدم رو هیجان زده میکنه.

Mulan در ۲۷ م مارس ۲۰۲۰ به سینماها میاد.

Mulan

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن