اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

حضور Djimon Hounsou در نقش جادوگر فیلم !Shazam

در اتفاقی عجیب و دو ماه پس از پایان فیلمبرداری فیلم !Shazam، اعلام شد Djimon Hounsou نقش جادوگر کهن را در این فیلم جدید کمپانی DC بازی کرده است. این خبر در حالی فاش نشده بود که شایعاتی مبنی بر حضور Ron Cephas Jones بازیگر سریال This Is Us در این نقش به وجود آمده بود.

Hounsou در اقدامی نادر بعد از بازی در نقش Korath the Pursuer در فیلم Guardians of the Galaxy محصول Marvel حالا در فیلمی از استودیوی رقیب یعنی DC بازی کرده، در حالی که ممکن است دوباره او را برای بازی در نقش Korath the Pursuer در فیلم Captain Marvel فرا بخوانند. نکته ی جالب این است که نام Shazam ابتدا در کامیک ها همین Captain Marvel بود که بعدها به Shazam تغییر کرد.

البته این بازیگر ۵۴ ساله با دنیای فیلم های DC غریبه نیست، شاید برخی او را برای بازی در نقش Papa Midnite در اقتباس سال ۲۰۰۵ Constantine از روی کامیک های DC به یاد بیاورند.

!Shazam پروژه ی امیدوار کننده ای در بین فیلم های DC است، مخصوصا اینکه در دنیای شاد و متفاوتی از فیلم های کنونی و تاریک DC روایت می شود. این فیلم به کارگردانی David F. Sandberg و هنرنمایی Zachary Levi و بدن عضلانی‌اش در نقش Billy Batson، داستان نوجوان ۱۴ ساله ای است که قدرت های خدایی دارد (البته نقش نوجوان ۱۴ ساله را Asher Angel بازی خواهد کرد). شخصیت Hounsou که اولین بار در کامیک های All Star Comics در سال ۱۹۴۷ حضور داشت، یک جادوگر ۳۰۰۰ ساله است که قدرت های Billy را به او اعطا می کند.

!Shazam در تاریخ ۵ آپریل ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

خلاصه ی رسمی !Shazam:

همه ی ما در خود یک ابرقهرمان داریم، فقط به کمی جادو نیاز است تا این ابرقهرمان خودش را نشان دهد. در مورد Billy Batson (با بازی Angel) این قدرت با فریاد یک کلمه پدیدار می شود: !SHAZAM. این پسر ۱۴ ساله و یتیم می تواند به لطف یک جادوگر به ابرقهرمان بزرگسالی به نام Shazam (با بازی Levi) تبدیل شود. این بچه در بدنی خدایی و قدرتمند، از حضور به شکل نسخه ی بزرگسال خودش لذت می برد و کاری را می کند که هر نوجوانی با به دست آوردن قدرت های ابرقهرمانی خواهد کرد: از آن ها لذت می برد! آیا می تواند پرواز کند؟ آیا دید X-ray دارد؟ آیا می تواند از دستانش صاعقه پرتاب کند؟ آیا می تواند از امتحان های مدرسه فرار کند؟ Shazam می خواهد با بی دقتی یک بچه محدودیت مهارت هایش را امتحان کند. اما او باید هر چه زودتر طرز استفاده از این قدرت ها را یاد بگیرد تا بتواند در مقابل نیروهای شیطانی زیردست Dr. Thaddeus Sivana با بازی Mark Strong بایستد.

djimon

shazam

shazam

 shazam

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن