اخبار روز فیلمهااخبار فیلم

حضور اندی سرکیس (Andy Serkis) در فیلم بتمن (The Batman) برای بازی در نقش آلفرد پنی ورث تایید شد

مت ریوز (Matt Reeves) رسما تایید کرد که اندی سرکیس (Andy Serkis) قرار است نقش آلفرد پنی ورث را در فیلم بتمن (The Batman) بازی کند.

به گزارش آریامووی، مدتی پیش بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت برادران وارنر (.Warner Bros) در حال مذاکره با اندی سرکیس برای بازی در نقش آلفرد پنی ورث، خدمتکار همیشه وفادار بروس وین و کالین فارل برای بازی در نقش پنگوئن که گفته می‌شود شخصیت منفی اصلی فیلم بتمن خواهد بود، برای بازی در فیلم بتمن (The Batman) است. حضور سرکیس در این فیلم رسما تایید شده است. مت ریوز، کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم بتمن، با انتشار توییتی به سبک دیگر توییت‌های اعلام بازیگران قبلی، تایید کرد که سرکیس قرار است نقش آلفرد پنی‌ورث را در این فیلم بازی کند تا حضور این بازیگر نیز در فیلم بتمن قطعی شود. با این حال، هنوز حضور فارل در این فیلم قطعی نشده و او هنوز در حال مذاکره با شرکت برادران وارنر است.

سرکیس پیش از این در فیلم طلوع سیاره میمون‌‌ها Dawn of the) Planet of the Apes) و فیلم جنگ برای سیاره میمون‌ها (War of the planet of the Apes)، با ریوز همکاری کرده بود و فیلم بتمن قرار است سومین همکاری مشترک آنها باشد.

همچنین شاهد حضور سرکیس در فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) و فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران (Avengers: Age of Ultron) نیز بودیم که او نقش شروری به‌نام یولیسس کلا را در دنیای سینمایی مارول بر عهده داشته است. علاوه‌بر بتمن، سرکیس وظیفه کارگردانی فیلم ونوم ۲ (Venom 2) را نیز بر عهده گرفته که هنوز مشخص نیست آیا بین فیلمبرداری دو فیلم تداخلی وجود خواهد داشت یا اینکه او بدون مشکل در هر دو پروژه حضور دارد.

فیلم بتمن برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم بتمن نیز قرار است از ماه ژانویه ۲۰۲۰ (دی یا بهمن ۱۳۹۸) در بریتانیا آغاز شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن