اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریالمراسم و جشنواره ها

حاشیه های مراسم اعلام نامزد های Emmy: نکات جالب مراسم امسال

مراسم اعلام نامزد های Emmy یکی از هیجان انگیز ترین مراسم هایی است که هر سال برگزاری می شود و هیجان و قسمت های سرگرم کننده ی آن کمتر از خود مراسم Emmy نخواهد بود. هر ساله و بعد از اعلام نامزد ها حاشیه های زیادی برا این مراسم به وجود می آید و مراسم امسال نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این مطلب سعی می کنیم به چند نکته و حاشیه در رابطه با این مراسم بپردازیم.

به گزارش آریافیلم، یکی از قسمت های هیجان انگیز مراسم های مختلف سینمایی به حاشیه هایی که برای آن مراسم به وجود می آید مربوط می شود. امسال هم مراسم اعلام نامزد های ۶۹امین مراسم Emmy نکات جالب و سرگرم کننده ای داشت که بعض از آن ها را مرور می کنیم.

  • یکی از جالب ترین قسمت های مراسم امسال رقابت بین دو دنیای Marvel و DC است. این دو جهان پیش از این در فیلم های سینمایی رقابت سختی باهم داشتند و دارند اما نکته ی جالب این است که مدتی می شود رقابت این کمپانی به سریال های تلویزیونی نیز کشیده شده.از بین سریال های بر اساس کمیک Gotham با ۳ عنوان نامزدی بیشترین تعداد را از این حیث دارد. از دیگر سریال های این بخش Luke Cage و The Blacklist و … می باشد.

 

  • نکته ی حالب دیگری که در مراسم امسال وجود دارد این است که بعضی از سریال های حاضر در مراسم امسال دیگر تمام شده اند. به این ترتیب سریال های Girls و Penny Dreadful هر کدام با ۴ نامزدی بیشترین تعداد و پس از این دو، American Crime و ۲ Broke Girls و Black Sails و Sense8 و Bloodline و Last Man Standing در جایگاه های بعدی قرار دارند.

 

 

  • سریال How to Get Away With Murder با نامزدی در بخش بهترین نقش مهمان زن در سریال درام تنها نامزدی را برای شبکه ی ShondaLand کسب کرده است.

 

  • یکی از نکات جالب امسال افت سریال American Horror Story است. این سریال به طور معمول هر سال حداقل در بخش نقش مکمل یک نامزد داشته و این درحالی است که امسال این سریال فقط در ۴ بخش نامزد شده که همه ی آن ها از بخش های فنی به حساب می آیند مثلا طراحی لباس و کریم و …

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن