جوخه انتحار (The Suicide Squad) که در ماه اگوست روی پرده سینما ها میره و در سرویس HBO MAX استریم میشه اخرین اثری نیست که از جیمزگان (James Gunn) در جهان DC  میبینیم. به محض اینکه گان اولین فیلمش برای  دی سی رو تکمیل کرد . نوشتن اسپین اف جدیدی در مورد شخصیت جان سینا (John Cena) صلح طلب شروع کرده که اسم فیلم هم صلح طلب هستش. این سریال قراره در اوایل 2022 بروی HBO Max  قرار بگیره.

در مصاحبه با Empire : گان خیلی واضح اعلام کرد که صلح طلب قرار نیست یه سریال در مورد یه قهرمان باشه. در واقع کارگردان مدافعان کهکشان میگه که شخصیت جان سینا قراره یه ادم داغون باشه ! و همینطور گفت که اون ادم خوبی نیست و احمقانه ترین لباس های که تاحالا دیدید رو می پوشه.

چرا گان سریالی در مورد یه شخصیت با همچین دافعه ای میسازه ؟

گان میگه:

ایده ها و افکار صلح طلب برای من واقعا جالبه. میدونیم این عقیده که ” من صلح رو برقرار می کنم اصلا مهم نیست چند تا مرد ، بچه و زن لازمه که بکشم تا برسم بهش .” به نظر با عقل جور در نمیاد اما خیلی منطقیه.شما تو عملکرد جان سینا میبینید  که اون بعضی وقتا حس خوبی راجبش نداره. چیزی که فکر می کنم پایه ساخت یه سریال 8 قسمتی هست.

گان پنج قسمت از هشت قسمت سریال رو خودش کارگردانی کرده .پس وقتی صلح طلب پخش بشه قرار نیست مثل قسمتی دیگه از جوخه انتحار بشه  و فقط یک افزونه داستانی از سمت داستانگو یکسانه. کارگردان گفته که این سریال داستان علمی تخیلی داره که شامل مشکلات دنیای واقعی هم هست.

در مصاحبه با امپایر گان اضافه کرد که:

میشه گفت که صلح طلب نشون دهنده اون قسمتی از مردم که مشکل ساز هستن. و اون رو تو موقعیتی قرار میدن که مجبور میشه با انتخاب های افراطی که در طول زندگیش داشته روبه رو شه.

گان و گروهش در مورد اینکه صلح طلب بعد یا قبل از جوخه انتحار اتفاق می افته حرفی نزدن تا  سرنوشت شخصیت جان سینا لو نره. جان سینا به امپایر میگه که این سریال یه سوال می پرسه :” در چه زمانی صلح طلب اینقدر بد شد و این چه معنی ای میده ؟” این سریال اشاره به اصل و شروع داستان داره.

جان سینا تنها بازیگری نیست که قراره نقششو در جوخه انتحار تکرار کنه استیو اجی(Steve Agee) به عنوان جان اکونوموس(John Economos) و جنیفر هالند(Jennifer Holland) به عنوان املیا هارکرت(Emilia Harcourt) بر میگردن. اما ممکنه چندتا سوپرایز هم داشته باشیم. چند شخصیت جدید شامل رابرت پتریک(Robert Patrick) به عنوان Auggie Smith و دنیله بروکس(Danielle Brooks) به عنوان Leota Adebayo.

این سریال  قسمتی از ابتکار عمل از سمت برادرنه وارنر هست. تا هر کدوم از فیلم های دی سی یک شانس به عنوان سریال برای حضور تو اچ بی او مکس رو داشته باشن.و همچنین یک پیش درامد  از فیلم بتمن هم وجود داره.

احتمالا تریلری از صلح طلب تا بعد از انتشار جوخه انتحار نخواهیم داشت.هر چند که این نقله قول ها یه  مقداری از اطلاعات رو برای ما روشن میکنه.مثل اینکه صلح طلب یک سریال معمولی  در دنیای  قهرمان های cw  نیست. و ما منتظر چیزی دارک تریم.

دیدگاهتان را بنویسید