اخبار روز فیلمها

جیمز کامرون (James Cameron) شکستن رکورد فیلم Titanic توسط فیلم Avengers: Endgame را به تبریک گفت!

بالاخره پس از ۲۲ سال بالاخره فیلمی پیدا شد که توانست رکورد فیلم Titanic (تایتانیک) را بشکند. هفته گذشته بود که فیلم Avengers: Endgame (انتقام جویان پایان بازی) تنها پس از گذشت ۲ هفته از اکرانش، توانست فروش جهانی خود را به بیش از ۲٫۲۷۲ میلیارد دلار برساند. حال طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، جیمز کامرون (James Cameron) رسم ستایش از دستاورد دیگر فیلمسازان هالیوود را ادامه داد در صفحه‌ی توئیتر خود موفقیت فیلم Avengers: Endgame و گذر این فیلم از رکورد فیلم Titanic را در بازارهای جهانی به استودیو Marvel (مارول) و کوین فایکی (Kevin Feige) تبریک گفت. در ادامه تصویر منتشر شده از سوی جیمز کامرون را می توانید مشاهده کنید.

 

 

در داخل این عکس نوشته شده:

«خطاب به کوین و همه‌ی کارکنان مارول، Titanic واقعی را یک کوه یخ غرق کرد و Titanic من را هم Avengers: Endgame غرق کردند. ما کارکنان استودیوی لایت‌استورم اینترتینمنت (Lightstorm Entertainment) این دستاورد بزرگ را به شما تبریک می‌گوییم. شما ثابت کردید که صنعت فیلمسازی نه تنها زنده است، بلکه از هر زمان دیگری بزرگ‌تر شده!»

 

هفته گذشته فیلم Avengers: Endgame با فروش بیش از ۲٫۲۷۲ توانست رکورد فیلم Titanic ساخته کارگردان محبوب جیمز کامرون بشکند و تبدیل به دومین فیلم پرفروش تاریخ پس از فیلم Avatar (آواتار) بشود. همچنین فیلم Avengers: Endgame توانست پس از فیلم های آواتار، تایتانیک، Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) و Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت) به پنجمین فیلمی بشود که فروش جهانی آن از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کرده است. با احتمال قریب به یقین فیلم Avengers: Endgame میتواند رکورد فیلم Avatar که فروشش ۲.۷۸۸ میلیارد دلار است، را بزده و تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ شود.

سنت ستایش فیلمسازان هالیوود از موفقیت‌های یکدیگر در سال ۱۹۷۷ آغاز شد وقتی که استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) شکسته شدن رکورد فیلم Jaws (آرواره‌ها) توسط Star Wars (جنگ ستارگان) را در بازارهای داخلی به جورج لوکاس (George Lucas) تبریک گفت. از آن زمان به بعد لوکاس در سال ۱۹۹۸ از موفقیت Titanic تمجید کرد، و در سال ۲۰۱۵ کمپانی Disney (دیزنی) و استودیو مارول وقتی که فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) کمپانی Universal (یونیورسال) رکورد فیلم The Avengers (انتقام‌جویان) را شکست به آن فیلم ادای احترام کردند. اواخر آن سال نیز وقتی فیلم Star Wars: The Force Awakens کمپانی های Lucasfilm (لوکاس‌فیلم) و دیزنی از رکورد Jurasic World عبور کرد، یونیورسال برای اولین بار در شبکه‌های اجتماعی به استودیو تبریک گفت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن