اخبار روز فیلمها

جیمز مک آووی (James McAvoy) علاقه مند به بازی در نقش Riddler می باشد!

جیمز مک آووی (James McAvoy)، یکی از بازیگران با استعداد هالیوود است که ما اون رو بیشتر برای بازی در سری فیلم های X-Men (مردان ایکس) در نقش چارلز اگزویه جوان می شناسیم. امروز طی توییتی اعلام شد که کمپانی Disney (دیزنی) و Fox (فاکس) قراردادشون نهایی شده و از امرو کمپانی Fox یکی از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ Disney خواهد بود. حال با این روال، باید دید که Disney مانند Fox علاقه ای به حضور James McAvoy در نقش چارلز اگزیویه داراد یا خیر.

اما گذشته از اینها، طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریافیلم، James McAvoy طی مصاحبه ای اعلام کرد که به بازی درنقش Riddler، یکی از شخصیت های شرور دنیای DC (دی سی)، علاقه مند است. همچنین James McAvoy گفت:

من همیشه از Riddler خوشم میومده و تقریبا با اون بزرگ شدم. من همیشه شخصیت های DC رو دوست داشتم.

 

با اینکه هنوز ساخت فیلمی بر اساس این شخصیت یا فیلمی که این شخصیت در آن بازی کند، منتشر نشده است فقط شایعاتی وجود دارد که در فیلم اختصاصی The Batman (بتمن) به کارگردانی Matt Reeves (مت ریوز) شاهد چندین شخصیت شرور کامیک های DC خواهیم بود که یکی از این شخصیت های شرور، پنگوئن می باشد. امکان دارد کی یکی دیگر از شخصیت های شرور این فیلم Riddler باشد اما هیچ چیزی هنوز مشخص نیست ولی James McAvoy از الان آمادگی خود را برای بازی در این نقش اعلام کرده است. فیلم The Batman به کارگردانی Matt Reeves در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ برابر با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ به روی پرده سینما خواهد رفت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن