اخبار حاشیه ای

جواهرات گرانقیمت سلبریتی ها در گلدن گلوب ۲۰۲۰ (Golden Globe) همراه با تصاویر

ششم ژانویه ۲۰۲۰، هفتاد و هفتمین مراسم توزیع جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۰ (Golden Globe) بود که پوشش مفصلی داشتیم و طبیعتاً سخن‌ گفتن از برخی غافلگیری‌ها و تغییر در استاندارد‌های اهدای جوایز در گلدن‌گلوب امسال وجود دارد. برای مثال رِنی زلوگر (Renée Zellweger) پس از هفده‌سال سال غیبت از استیج اهدای جوایز، به دلیل نقش‌آفرینی در نقش Judy جایزه بهترین بازیگر را گرفت. اما مهمانان این‌مراسم با تمام وجود خود را برای حضور در آن آماده کرده‌بودند، از استایل و رنگ‌لباس‌ها گرفته تا جواهرات.

به گزارش آریامووی به نقل از تابناک نو، از جنیفر لوپز و جنیفر انیستون گرفته تا هلن میرن، پریانکا چوپرا و چارلیز ترون چهره‌های سرشناس  فرش قرمز این مراسم بودند. در ادامه با بهترین جواهرات سلبریتی‌ها در این مراسم آشنا خواهید شد.

۱. زیباترین جواهرات الماس چهره‌ها در گلدن‌ گلوب ۲۰۲۰

مراسم گلدن‌ گلوب ۲۰۲۰ شاهد رقابت هیجان‌انگیز و جذاب بین سنگ‌های الماس و سنگ‌های قیمتی رنگی بود که از سوی برخی ستاره‌ها از جمله گوئینت‌پالترو، جنیفر آنیستون، هلن میرن بود که با الماس‌های سفید می‌درخشیدند. در این گزارش جزئیات بیشتر را خواهید خواند.

گوئینت پالترو (Gwyneth Paltrow) جواهرات الماس برّاق از برند بولگاری مجموعه فیورِوّر Fiorever را انتخاب کرده‌بود. جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston) گردنبندی از سنگ‌های الماس بزرگ از برند کارتیه Cartier داشت که قدمت آن به ۱۹۹۵۰ میلادی تعلّق دارد.

“هِلِن میرن” (Helen Mirren) جواهراتی به قیمت بالغ بر چهار میلیون دلار به خود آویخته بود که حاوی الماس و از برند هری‌وینستون Harry Winston بود، ترکیبی از پلاتین و سنگ‌الماس به وزن ۷۳.۵۵ قیراط.

۲. جواهراتی با سنگ‌های قیمتی رنگی بر گردن ستاره‌های مراسم گلدن‌گلوب ۲۰۲۰

جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) با گردنبند شگفت‌انگیز و هماهنگ با لباس‌هایش از زمرّد سبز کلمبیایی و سنگ‌الماس سفید دیده‌شد. جواهرات او از برند هری‌وینستون است که مجموعه آن ۱۴۵ قیراط است. این گردنبند ۱۸ سنگ زمرد و ۵۸ الماس شگفت‌انگیز دارد.

در این‌عکس “زویی‌دِویچ” (Zoey Deutch) با یک گردنبند بلند از هری‌وینستون به‌چشم‌می‌خورد که مجموع وزن سنگ‌های آن ۱۱۰ قیراط از الماس و یاقوت‌آبی است.

چالرز ترون (Charlize Theron)، گردنبندی از یاقوت آبی، الماس و زمرّد از برند “تیفانی اند کو” Tiffany & Co را برای گلدن‌گلوب انتخاب کرده بود.


برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن