اخبار روز فیلمها

جوئل کینامن (Joel Kinnaman) به نقش خود در فیلم The Suicide Squad باز خواهد گشت!

گروه بازیگران فیلم کامیک‌بوکی The Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی جیمز گان (James Gunn) همچنان در حال گسترش است. جزئیات زیادی از این فیلم که در آن شاهد همکاری شرورهای کامیک‌های دی‌سی (DC) برای انجام ماموریت‌های خطرناک برای دولت خواهیم بود در دسترس نیست اما طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، جوئل کینامن (Joel Kinnaman) به نقش خود یعنی سرهنگ ریک فلگ در فیلم The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان (James Gunn) باز خواهد گشت.

پیش تر هم طی اخباری اعلام شد که دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian)، جان سینا (John Cena) و ادریس البا (Idris Alba) برای ایفای نقش به این فیلم پیوستند. همچنین بازیگرانی مارگو رابی (Margot Robbie)، جی کورتنی (Jai Courtney) و وایولا دیویس (Viola Davis) به نقش خود باز خواهند گشت و به نظر می رسد که ما دیگر قرار نیست ویل اسمیت (Will Smith) را در نقش ددشات ببینیم. اخیرا کمپانی Warner Bros (براداران وارنر)، نویسنده و کارگردان سری فیلم های Guardians of the Galaxy یهنی جیمز گان (James Gunn) را برای کارگردانی فیلم The Suicide Squad استخدام کردند.

قبلا جیمز گان اعلام کرده بود که این فیلم یک ریبوت کامل از قسمت اول خواهد بود ولی با بازگشت ۲ کاراکتر اصلی قسمت اول یعنی Harley Quinn (هارلی کوئین) با بازی مارگو رابی و بومرنگ با بازی جی کورتنی به نظر شاهد فیلمه نصف ریبوت خواهیم بود. قسمت اول فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) با بودجه ای ۱۷۵ میلیونی فروش جهانی ۷۴۶ میلیونی رو بدست آورد. فیلم The Suicide Squad در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) بر روی پرده سینما خواهد رفت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن