اخبار روز سریالها

جزییات جدیدی از سریال های مارولی شبکه Hulu منتشر شد!

شبکه هولو (Hulu) که خودش زیر مجموعه دیزنی به حساب می‌آید، چند ماهی می‌شود با همکاری مارول ساخت چند اثر کمیک بوکی را در دستور کارش قرار داده است؛ آن‌ها در ابتدا از برنامه‌های خود برای ساخت چهار انیمیشن مرتبط با کمیک‌های مارول گفتند و در ادامه هم ساخت سریال Helstrom را تایید کردند…

به گزارش آریامووی به نقل از ویجیاتو، در جریان تور زمستانی «انجمن منتقدان تلویزیون» (Television Critics Association) کریگ ارویچ که معاون رییس بخش محتوای هولو است، جزییات بیشتری از دو پروژه مارولی این شبکه را با طرفداران به اشتراک گذاشت. با توجه به صحبت‌های او روند توسعه Helstrom و انیمیشن M.O.D.O.K به خوبی طی می‌شود:

ما در حال تولید Helstrom هستیم. من چهار قسمت از آن را هم [به همراه انیمیشن M.O.D.O.K] دیده‌ام. خیلی برای سریال هیجان زده‌ام و مطمئنم از نظر ترسناک بودن، اثری متفاوت در دنیای مارول است.

ارویچ در ادامه صحبت‌هایش حرفی از تاریخ عرضه سریال‌ها به میان نیاورد ولی گفت که Helstrom ،M.O.D.O.K و بقیه پروژه‌های مارولی در دست ساخت هولو خیلی زود پخش می‌شوند. Helstrom سریالی در سبک ترسناک بوده و داستان خواهر و برادری به نام دیمن و آنا را روایت می‌کند که با شیاطین و موجودات ماورا الطبیعه می‌جنگند. در کنار Helstrom هولو از سریال Ghost Rider هم رونمایی کرد و ظاهرا قرار بوده این دو لایو اکشن ارتباطات داستانی با یکدیگر داشته باشند.

با این حال چند ماه پیش گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد روند ساخت Ghost Rider به خوبی پیش نمی‌رود و هولو آن را کنسل کرده است. با توجه به گفته شبکه هولو Helstrom در جهان سینمایی مارول اتفاق می‌افتد اما شاهد کراس‌اووری بین آن‌ها و فیلم‌هایی که هم اکنون دیزنی در دست ساخت قرار دارد، نخواهیم بود. فصل اول Helstrom قرار است ده قسمت باشد و هولو تاریخ پخش آن را ۲۰۲۰ اعلام کرده، با توجه به صحبت‌های کریگ ارویچ هم احتمالا سریال به امسال می‌رسد.

موداک (MODOK) برای اولین بار سال ۱۹۶۷ در کمیک‌های مارول حضور پیدا کرد. این ضد ابرقهرمان که سری بزرگ و بدنی کوچک دارد، از هوش بالایی برخوردار بوده و معمولا با همین هوشش مشکلات مختلفی برای قهرمانان دنیای مارول به وجود آورده است. در کنار این انیمیشن هولو ساخت انیمیشن‌های Hit-Monkey ،Tigra & Dazzler و Howard The Duck که همگی اقتباسی از کمیک‌های مارول هستند را هم تایید کرده اما هنوز اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن