جراردباتلر (Gerard Butler) ، مورینا بکارین (Morena Baccarin) و کارگردان ریک رومن  وا (Ric Roman Waugh) به دنباله اخرزمانی بر میگردند…

به گزارش آریامووی، دنباله فیلم سال گذشته گرینلند با بازی جراردباتلر و اسم گرینلند :مهاجرت  تایید شده. STXfilms گفته در این دنباله جراردباتلر و مورنا بکارین برای ایفای نقشه قبلی خودشون حضور دارن.همچنین کریس اسپارلینگ (Chris Sparling) به عنوان نویسنده و ریک رومن وا به عنوان کارگردان بر میگردن.نسخه اول داستان خانواده ای رو دنبال میکنه که تلاش می کنن از تهدید یک ستاره دنباله دار که ممکنه زمین و نابود کنه زنده بمونن. قسمت بعد خانواده گریتی(Garrity) رو دنبال می کنه که پناهگاه رو ترک می کنند تا اروپا نابود شده رو برای یک خانه جدید جست وجو کنن.

پروژه ساخت گرینلند :مهاجرت قراره که در سال 2022 اغاز بشه. فیلم اول یکی از موفق ترین فیلم ها در زمان انتشار طی شیوع کرونا بود و تونست فروش 53.5 میلیون دلاری رو تجربه کنه. در حالی که هزینه ساختی 35 میلیون دلاری رو داشت.

گرینلند : مهاجرت سومین همکاری مشترک بین جرارد باتلر و ریک رومن وا هستش. به جز فیلم گرینلند اون ها در فیلم سقوط فرشته (Angel Has Fallen) هم همکاری داشتن و اون ها قراره به دنیای فیلم های Has Fallen  با چهارمین فیلم این مجموعه برگردن. باتلر  و رومن وا جزء پایه های اصلی STXfilms هستن.پس قافلگیر کننده نیست که جفتشون دوباره با هم در گرینلند : مهاجرت کار می کنن. STXfilms گرینلند : مهاجرت رو به فروش 75 میلیون دلاری ملزم کرده، پس حتما کمپانی سازنده امید زیادی به این دنباله اخر و زمانی داره.

از اونجایی که فیلم برداری تا سال اینده شروع نمیشه گرینلند: مهاجرت احتمالا در اواخر 2022 یا 2023 انتشار پیدا میکنه.تا اون موقع طرفدارا باید یه بار دیگه فیلم اول رو نگاه کنن تا انتظار برای فیلم بعدی قابل تحمل بشه.

دیدگاهتان را بنویسید